Ukochaj Się! czyli wszystko o miłości… Warsztat Wyjazdowy

Starts 19 lutego 2021
Ends 21 lutego 2021

15:00 - 14:00

Ośrodek Mandala

EARLY BIRD (do 30 stycznia) 750.00 zł Po 30 stycznia 850.00 zł

Ukochaj się, czyli wszystko o MIŁOŚCI!’ z Jogą Centrum w lutym 2021.

Joginki i Jogini, czas ‘Walentynek’ już za rogiem! To międzynarodowe ‘Święto Miłości’ i okazja do celebrowania AMOR!

Dla zakochanych to romantyczna zabawa, dla singli moment melancholii albo frustracji, a dla wielu to komercja i niepotrzebne zawracanie głowy. My w tym roku mamy coś specjalnego- zarówno dla tych w związkach partnerskich, małżeńskich, jak i dla ‘poszukujących’, szczęśliwych, czy samotnych singli!

Miłość, zarówno romantyczna, jak i siostrzana, rodzinna, przyjacielska czy ogólnie rozumiana miłość do żywych stworzeń i świata jest najwyższą wartością. W duchu jogicznym jednakże najważniejszy rodzaj miłości (bez którego nie da się przekazać jej innym istotom) to SELF-LOVE, czyli miłość do siebie, która pielęgnowana powinna być każdego dnia.

Oczywiście miłość taka nie ma nic wspólnego z narcyzmem, czy egoizmem… ale o tym więcej w czasie warsztatu!

W czasie naszego warsztatu wyjazdowego poznamy metody na rozwijanie samoakceptacji, stawianie granic, pielegnowanie ducha, ciala i umyslu. Przy użyciu intuitywnych narzędzi zobaczymy jak ta nasza self- love naprawdę się ma i jak możemy ją wspomóc. Przypomnimy sobie jak bardziej zadbać o swoje potrzeby i otoczyć samych siebie większą troską i miłością, szczególnie kiedy wciąż przedkładamy potrzeby innych ponad swoje.

Damy sobie też czas na odpoczynek, relaks i regenerację, aby porządnie zaopiekować się sobą i z nową, świeżą energią wejść w resztę roku.

Otocz się miłością, samoakceptacja i łagodnością podczas tych kilku dni w przepięknym miejscu otoczonym naturą poprzez:
– jogę
– warsztat
– świadomy ruch i taniec
– kontakt z naturą
– otulanie się aromatami olejków
– masaże (opcjonalnie)

PROGRAM:
Joga – prowadzona przez Monikę Broz Vinyasa, dostosowana do każdego poziomu praktyki, to uczta dla ciała i ducha. Energizujący i relaksujący flow przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki w aromatach olejków eterycznych. Znajdowanie przyjemności w ciele, poprzez ruch, i relaksowanie umysłu poprzez oddech. Wysyłanie miłości i wdzięczności swojemu ciału- ono słucha!

LOVE IN ACTION – warsztat z Points Of You® O MIŁOŚCI! z Dorotą Osiecką. Świat potrzebuje MIŁOŚCI. My potrzebujemy MIŁOŚCI. MIŁOŚĆ jest w każdym z nas. Zapraszamy na 3h inspiracji i odkrywania schematów – myśli i działań w temacie miłości i pragnień z nią związanych. Towarzyszem będzie fotografia, kreatywne narzędzia Points Of You®. Będziemy odkrywali siebie na nowo, docierali do pokładów naszej podświadomości i dzielili się swoimi spostrzeżeniami o miłości. Wykreujemy własne Love In Action.

Medytacja Miłości– prowadzona przez Katarzynę Rakoczy, przy dźwiękach delikatnej muzyki. Przez uspokojenie umysłu, wyciszenie myśli, wizualizacje oraz uważność będziemy łączyć się z najwyższymi emocjami: miłości, wdzięczności i współczucia. Medytacja pomoże spojrzeć na siebie z innej perspektywy niż dotychczas i obdarować się uczuciem spokoju, bezpieczeństwa i miłości. Praktyka medytacji, pozwala przywrócić pamięć o pokładach energii, które często mamy uśpione ale od zawsze żywe w naszych sercach.

TERMIN: 19-21 lutego 2021
MIEJSCE: Ośrodek – Mandala, położony jest we wsi Targoszów w Beskidzie Małym, blisko lasu w otoczeniu pól i łąk z przepięknym widokiem na szczyty Beskidów, Babią Górę i Pilsko. Czekają na Was przytulne pokoje gościnne z balkonami, duża sala 110 m2 z widokiem na rozległą górską panoramę. Sala ma drewnianą, podgrzewaną podłogę, przystosowaną do praktyki jogi, dwa kominki i przylegający do niej duży drewniany taras 100 m2 umożliwiający ćwiczenia i odpoczynek na świeżym powietrzu.
http://mandala.beskidy.pl/

 

O PROWADZĄCYCH:

Monika Broz – certyfikowany nauczyciel w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) przez Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Swoją praktykę rozpoczęła w 2005 roku w USA. Monika jest również niezwykle docenianym fotografem portretowym oraz biznesowym (personal branding) dla przedsiębiorczych kobiet z całego świata, jej prace pojawiały się w największych magazynach, jak Cosmopolitan, Forbes, czy Washington Post. Po 25 latach za oceanem powróciła w 2017 roku do Krakowa, gdzie mieszka na stałe i jest współwłaścicielką studia Joga Centrum.

Dorota Agnieszka Osiecka– przede wszystkim kobieta, kreatorka życia w zgodzie z samą sobą oraz kobiecym flow. Certyfikowany Trener Point Of You®, Soul Body Fusion®, life coach, trener rozwoju osobistego i duchowego, propagatorka holistycznego podejścia do człowieka, pasjonatka rozwoju osobistego oraz podróży – w głąb siebie oi wokół świata, a także przedsiębiorca, z 18-letnim doświadczeniem menadżerskim. Z 20-letniej pasji rozwoju, spotkań z drugim człowiekiem i odkrywania skarbów ukrytych na dnie ludzkich serc narodziła się marka własna – ́Aya Jestem, której misją jest inspirowanie i wspieranie innych w procesach zmian i wewnętrznych transformacji, w kreowaniu pełni swojego życia, aby „the rest of your life” stało się „the best of you life”.

Katarzyna Rakoczy– swoją przygodę z Jogą zaczęła od Hot Jogi w 2019 roku w Hong Kongu, gdzie po raz pierwszy poczuła miłość do Jogi. Po powrocie do Polski uczyła się podstaw metodą B.K.S Iyengara. Obecnie zgłębia praktykę Vinyasa Joga. Z wykształcenia Socjolog. Od 2020 współwłaścicielka Joga Centrum. Z zamiłowania podróżniczka, interesuje się rozwojem osobistym i duchowym. Regularnie praktykuje medytację, odkrywając nowe techniki inspirowane wieloma kulturami z całego świata.

CENA:
EARLY BIRD (do 30 stycznia) 750.00 zł
Po 30 stycznia 850.00 zł
Możliwa rezerwacja jedynki przy dopłacie 100 zł

ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres kontakt@jogacentrm.org

ZADATKI:
Bezzwrotne zadatki w wysokości 500 zł prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Ukochaj się”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.

TRANSPORT:
We własnym zakresie – pomożemy skoordynować transport.

UWAGA!
Dostępne są pokoje 2 i 3 osobowe. O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji. Zabierz ze sobą swoją matę!

Aerial Yoga in English - course/ level 1 for beginners

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.