Święto Wiosny – Dzień Otwarty w Joga Centrum

25 marca 2017

9:30 - 23:00

Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków

- not specified -

Kochani! Wszem i wobec wszystkich chcielibyśmy ogłosić nasz kolejny DZIEŃ OTWARTY w Joga Centrum pt. ŚWIĘTO WIOSNY! 🙂

• Podczas dnia otwartego „Święto Wiosny” chcielibyśmy zaprezentować Wam wszystkie nasze aktualne zajęcia jakie mamy grafiku oraz te, które chcielibyśmy by niebawem się pojawiły.
• Prosimy, NIE ZAPOMINAJCIE, że na wszystkie zajęcia z dnia otwartego OBOWIĄZUJĄ ZAPISY! Aby dać szansę spróbować praktyki jogi jak największej liczbie osób każdy może się zapisać na maksymalnie dwa zajęcia. Uczestnictwo w większej liczbie zajęć będzie możliwe jeśli będą wolne miejsca.
• W trakcie trwania zajęć, do waszej dyspozycji będzie tzw. szwedzki stół – a w zasadzie „stół jogina” – na którym znajdziecie wiele smacznych wegetariańsko-wegańskich potraw oraz „dzban bez dna” czyli dzban z niekończącym się herbacianym naparem.
• Od godziny 10:30 do 12:00, przewidujemy integracje przy wspólnym śniadaniu – otwarte dla wszystkich – niezależnie od tego czy zapisaliście się na jakieś zajęcia czy też nie.
• Na sam koniec naszego intensywnego dnia, mamy „coś dla ucha”, czyli koncert gitarowy węgierskiego wirtuoza gitary András Dávid Kiss. Na koncercie będziemy zbierać wolne datki dla artysty. Możliwe też że koncert przerodzi się w otwarte jam session, więc jeśli czujesz że potrafisz zagrać lub pośpiewać z innymi to przynieś swój instrument.

DZIEŃ OTWARTY – ŚWIĘTO WIOSNY – NAJWAŻNIEJSZE INFO

DATA: 25 marzec 2017
DZIEŃ: sobota
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków

PLAN:
9:00 – 10:30 – Hatha Joga z Mirek Kozłowski
9:30 – 11:00 – Ashtanga-Vinyasa łagodna z Aleksandra Kubacka
10:30 – 12:00 – ŚNIADANIE
12:00 – 13:30 – Vinyasa Solar z Izabela Aktypi
13:00 – 14:30 – Jin Joga z Kasia Stryczniewicz
14:00 – 15:30 – Sivananda Joga z Sonia Mędrala
15:00 – 16:30 – Joga Powięziowa z Wojtek Karczmarzyk
16:00 -17:30 – Ashtanga-Vinyasa z Mirek Kozłowski
17:00 – 18:30 – Vinyasa Lunar z Kasia Stryczniewicz
18:00 – 19:00 – Medytacja w Ruchu z Alicja Miszczor
20:00 – KONCERT András Dávid Kiss

KILKA SŁÓW O JOGA CENTRUM
HISTORIA

Nasza szkoła Joga Centrum to szkoła jogi z wieloletnim stażem i tradycją, której początki sięgają jeszcze lat dziewięćdziesiątych. Położona w samym centrum Krakowa. Na przestrzeni ostatnich miesięcy Joga Centrum przeszła wiele pozytywnych zmian i transformacji pod wpływem nowego właściciela – jogina Mirka Kozłowskiego. Przejmując szkołę, Mirek Kozłowski: odświeżył wygląd szkoły, wpisał w grafik interesujące zajęcia z jogi, medytacji oraz tańca; otworzył drzwi na współprace ze świetnymi instruktorami oraz osobami, które pomagają obsługiwać i zarządzać szkołę. Od tej pory w naszej szkole Joga Centrum nie ma osób z przypadków – wszyscy którzy tu pracują i przychodzą na zajęcia kochają jogę a przede wszystkim lubią to miejsce! 🙂

OFERTA

Najbardziej charakterystyczną cechą naszej szkoły jest: atmosfera otwartości, akceptacji, ale również indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. Każdy znajdzie tutaj jakąś formę praktyki dla siebie: zarówno całkiem początkujący na kursach podstawowych; jaki i zaawansowani jogini potrzebujący mocnej pracy z ciałem: Vinyasa oraz Ashtanga-Vinyasa. Dla potrzebujących pracy z duchem mamy ofertę jogi klasycznej; medytacji; zajęć ekspresyjnych. A dla osób z problemami zdrowotnymi oraz osób potrzebujących mocnego relaksu i wyciszenia wprowadziliśmy zajęcia z bardzo delikatnej i łagodnej praktyki jogi: joga powięziowa oraz joga z elementami terapii. Naszą ostatnią ciekawostką są zajęcia w języku angielskim!

NAUCZYCIELE

Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wspaniałą kadrę nauczycieli, której energii i zapału nigdy dość! Są to instruktorzy doświadczeni, dyplomowani, z wieloletnim stażem, tacy jak: Marysia Czubała, Mirek Kozłowski, Ula Nicał oraz Kasia Styczniewicz; nieco młodsi stażem, ale równie pełni pasji i zaangażowania, jak: Izabela Aktypi i Aleksandra Kubacka; oraz bogate i indywidualne jednostki ze świata jogi, medytacji i ruchu, takie jak: Wojtek Karczmarzyk, Alicja Miszczor,  Sonia Mędrala oraz Ania Ostafil.

CEL I ZAŁOŻENIA JOGA CENTRUM

Nasza szkoła Joga Centrum, to nie tylko miejsce gdzie przychodzi się praktykować jogę. To również centrum, w którym następuje integracja i łączenie ludzi o podobnej pasji, którzy na co dzień robią coś zupełnie innego. Nie mamy tutaj granic między nauczycielami a uczniami. To miejsce, w którym wspólnie wymieniamy się doświadczeniami oraz wiedzą ze świata jogi, medytacji, filozofii. Dzielimy się spostrzeżeniami zarówno problemów jak i osiągnięć z jakim się zmagamy podczas codziennej praktyki. Staramy się interesować i skupiać naszą uwagę tylko na tym co nas łączy a nie dzieli! A co więcej? Niezależnie od nazwy praktyki, którą uprawiacie razem z nami, celem naszej jogi dla Was jest: bycie dla Was, pomoc oraz wsparcie; tak abyście poczuli się w pełni usatysfakcjonowani z siebie, radośni i zadowoleni; wolni od wszelkiego rodzaju napięć w głowie jak i w ciele! 🙂

W imieniu Joga Centrum pozdrawiam Was serdecznie i czekam na Was w dniu otwartym! 🙂
Olga Baca

www.jogacentrum.org

Aromatyczna Joga

read next

Zapisuję się

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.