SWAP – czyli wielka wymiana wszystkiego

21 marca 2020

12:30 - 16:15

ul. Biskupia 18, Kraków

Za darmo

Poza zajęciami na które prowadzimy w ramach Dnia Otwartego (21 marca) i na które prowadzimy zapisy odbędzie się u nas SWAP – czyli wielka wymiana wszystkiego – od książek, przez ciuchy, kwiaty, dodatki i wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy. 

Jeśli masz rzeczy z których nie korzystasz, książki które przeczytałeś i ciuchy, których od dawna nie nosisz? Nie chcesz ich wyrzucać, a zależy Ci na przedłużeniu ich życia? Wolisz recyklingować niż wyrzucać? To nasza wielka wymiana, będzie dla Ciebie doskonałym miejscem. 

Pamiętaj jednak aby wymieniać się rzeczami nie zniszczonymi, czystymi, takimi którym można przedłużyć lub nadać nowe życie. Stawiamy na wymianę bezgotówkową, a jednocześnie mamy na uwadze, że może to nie być wymiana jeden do jeden. Jeśli chcesz zarezerwować dla siebie przestrzeń na rozłożenie swoich rzeczy, to napisz do nas na adres: angelika@jogacentrum.org z informacją co chcesz wystawić i ile potrzebujesz przestrzeni.

Dodatkowo od 13:40 do 16:15 każdy będzie mógł nadać swojej koszulce drugie życie. Masz ochotę odświeżyć swoją koszulkę drukując na niej (sitodruk) logo lub hasło? Bądź wtedy z nami!

21.03 Wielki Dzień Otwarty- świętuj z nami pierwszy dzień wiosny

read next

Napisz do nas!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.