Spotkania z głosem – warsztat

15 września 2019

16:00 - 19:00

ul. Biskupia 18, Kraków

75 zł

W tym roku, wyjątkowo, regularne zajęcia Spotkania z głosem z Sabiną wrócą do Joga Centrum dopiero w listopadzie. Spotkajmy się więc 15 września na jedno wspólne popołudnie – spędźmy je ze sobą, ze swoimi głosami, aby poznać nowe pieśni, ożywić wyobraźnię muzyczną i czerpać przyjemność ze wspólnego śpiewu.

Jeśli wybierasz się na Spotkania z głosem po raz pierwszy możesz spodziewać się:
* poznania pięknych pieśni tradycyjnych: włoskich, polskich, greckich i nie tylko
* czerpania z bogactwa muzycznej kultury ludowej, które daje okazję do śpiewu w dwugłosie, poszerzenia muzycznej
* wspólnych improwizacji muzycznych, słuchania siebie w relacji z innymi
* ćwiczeń, które skierują Twoją uwagę na to jak wydobywać głos i jakie fizyczne działania podejmować, aby było to przyjemne i pozbawione napięć
* delikatnej pracy w obszarze ciała i ruchu; ćwiczeń, które służą jego rozluźnieniu oraz wzmocnieniu połączenia między intencją i świadomością a ruchem i doznaniami płynącymi z
* korzystania z bogactwa wewnętrznej wyobraźni, która jest źródłem ożywionego dźwięku i improwizacji

Zabierz ze sobą wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, swoją otwartość, gotowość na odkrycie czegoś nowego.

Żadne wcześniejsze doświadczenie nauki śpiewu nie jest wymagane.

Cennik: 75 zł* (*60 zł dla uczestników któregokolwiek z wcześniejszych spotkań z głosem)
Data: 15 września
Czas: 16:00-19:00
Prowadzi: Sabina Krauze
Gdzie: Joga Centrum ul. Biskupia 18
Zapisy: kontakt@jogacentrum.org lub 536 909 707

Rezerwacja miejsca na warsztacie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 40 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Spotkania z głosem”.

Sabina Krauze
Śpiewa, gra, występuje, komponuje. Ma za sobą formalną edukację muzyczną w postaci szkoły muzycznej pierwszego stopnia oraz wiele warsztatów i spotkań z nauczycielami indywidualnymi. Jej droga poznawania swojego głosu rozpoczęła się pod okiem solistki poznańskiej opery. Przez kolejne lata odkrywała przestrzeń sali teatralnej w Gdańskiej Szkole Artystycznej, jazz i funk w zespole Native i Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W 2015 roku zanurzyła się w nurt muzyki tradycyjnej i improwizowanej. Od tamtego czasu współtworzy projekt Banda Furora, komponuje muzykę, prowadzi i współprowadzi warsztaty wokalne i wokalno-teatralne, bierze udział w projektach muzycznych i teatralnych w Polsce i nie tylko. Z przyjemnością zgłębia polską kulturę tradycyjną, poznaje te pochodzące z innych terenów geograficznych, czerpie z nich inspirację i wplata w codzienność swoją oraz uczestników jej zajęć.

Welcome to the Jungle: Botanical Flow, czyli Joga za Rośliny w doniczkach

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.