Ścieżka Mocy // Taneczna podróż po moc

3 czerwca 2018

19:00 - 22:00

Dolnych Młynów

15 zł

Zapraszamy na duże wydarzenie w Krakowie – wieczór z tańcem intuicyjnym w przestrzeni, która może pomieścić nawet 100 osób! To prawie 3 godziny tańca do wspaniałej muzyki, która przeniesie nas w nieograniczone przestrzenie. Będzie to wyjątkowa okazja, by wytańczyć emocje, poczuć moc grupy i wspólnego doświadczania!

Dzięki taneczno-muzycznej podróży stworzymy „Ścieżkę mocy” czyli przestrzeń wspierania wewnętrznej siły i witalności. Wraz z moim początkowym prowadzeniem będzie można swobodnie popłynąć w intuicyjnym tańcu, puszczając napięcia i stres, zostawiając nadmiarowe myśli i zmartwienia, zanurzając się totalnie w doświadczenie, odzyskując radość bycia w ciele i bliskość z innymi ludźmi, którzy czują. Tańcząc w grupie możemy poznawać się na niewerbalnym poziomie, bez zbędnych słów, bez udawania, bez maski. Ciało staje się w tym procesie naszym wehikułem, najlepszym przyjacielem i przewodnikiem.

Spotkajmy się na ŚCIEŻCE MOCY!
Niech to będzie dla Was zastrzyk pozytywnej energii na cały miesiąc!

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich niezależnie od wieku. Nie jest potrzebne żadne przygotowanie ani umiejętności taneczne!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego spotkania, pisz śmiało na adres anna@wyspasensu.pl

Termin:
3.06.2018, godz. 19:00 – 22:00

Opłata:
15zł /os.

Bilety:
http://bit.ly/ścieżkamocy

Miejsce:
Tytano, ul. Dolnych Młynów, Kraków

Organizatorzy:
Joga Centrum & Wyspa Sensu

Prowadzący:
Taniec – Anna Wiktoria Ostafil
Muzyka – Piotr Invoker Płaneta

Anna Wiktoria Ostafil – pedagog i kulturoznawca, instruktor Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych oraz Tańca Kreatywnego (Creative Dance) opartego na teorii Rudolfa Labana. Obecnie słuchaczka Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces. Ukończyła 4-stopniowy Kurs Terapeutycznego Oddziaływania Wibracjami Mis Tybetańskich. Na co dzień współpracuje z ośrodkami rozwoju, centrami kultury oraz prywatnymi instytucjami prowadząc zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Tworzy autorskie warsztaty oparte na terapiach ekspresyjnych, które łączą pracę z ciałem, taniec intuicyjny, choreoterapię, ćwiczenia bioenergetyczne Lowena, Analizę Ruchu Labana, Life/Art Process Anny Halprin, ekspresję głosową, pracę z instrumentami i rysunkiem intuicyjnym. Prowadzi regularnie Medytacje Aktywne Osho oraz autorskie Medytacje z Dźwiękiem. Jej zamiłowaniem są również taneczne ceremonie i kręgi kobiet. Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła roczny Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich – edycja 2014/15. Uwielbia kręgowe pieśni, mandale, grę na bębnach, kalimbie i flecie indiańskim. Autorka projektu www.wyspasensu.pl

Piotr „Invoker” Płaneta to DJ, kompozytor i producent muzyczny, który jest kojarzony przede wszystkim ze sceną psychedelic trance i psychedelic chillout/ambient. Tworzy muzykę przypominającą lub wprowadzającą w odmienne stany świadomości, której celem często jest kataraktyczne przeżycie. Nie upłynęło sporo czasu od kiedy pierwszy raz pojawił się na open deckach w połowie 2014 roku do momentu, w którym grał na imprezach i festiwalach na terenie całej Polski. Szybkość postępów z pewnością w dużej mierze zawdzięcza swojej ogromnej miłości do muzyki i sporemu doświadczeniu w jej tworzeniu. Swoją przygodę zaczął w autorskim solowym projekcie ‘Nagual’, gdzie jako kompozytor i multiinstrumentalista nagrał dwa albumy z gatunku ‘atmospheric black metal’, które uzyskały wiele pozytywnych recenzji; również za granicą. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem w klimacie niesztampowego psytrance’u. Utwory związane z tym przedsięwzięciem możecie posłuchać na jego SoundCloudzie. Najnowsze utwory autorskie: They Should’ve Sent a Poet, Guardians of the Psychedelic Dharma, Fear Nothing. Jako DJ miksuje wiele gatunków psytrance’u, chillout’u, ambientu i drum’n’bassu. Jego sety charakteryzuje duże skupienie na duchowej opowieści opowiedzianej rozmaitymi dźwiękami. Stara się szukać takiej muzyki, która rozbudza wyobraźnię słuchacza, ale nie narzuca mu konkretnych interpretacji. Przeżycie tworzone jest więc w dużej mierze po stronie odbiorcy. Szuka złotego środka w każdym gatunku, próbując pokazać że piękno mroku nie musi być straszne, a świetlistość może nie być przesłodzona. Zajmuje się również prowadzeniem warsztatów medytacji buddyjskiej w które wplata również elementy muzykoterapii, co pokazuje jego zamiłowanie do łączenia muzyki z technikami kultywowania umysłu. Robił wielokrotnie podkłady muzyczne do sesji jogi nidry (jogi śnienia), muzykoterapii oraz różnych ceremonii. To wszystko uzupełnia jego intelektualne zainteresowanie świadomością i technikami jej rozwoju (pisze doktorat o medytacji buddyjskiej), co często przedstawia w ramach prowadzonych przez niego wykładów.

Happy Detox Ciała, Umysłu i Ducha

read next