Poznaj się z Kundalini jogą

20 czerwca 2020

11:00 - 14:00

ul. Biskupia 18, Kraków

100 zł

W dzisiejszych czasach dostępnych jest wiele możliwości na rozwój osobisty i duchowy.
 
Możesz skorzystać z wielu dróg rozwoju poprzez warsztaty, jogę, medytację, gimnastykę słowiańską i wiele więcej.. Ale czy znasz Kundalini Jogę?
 
Ten rodzaj Jogi jest nakierowany na podniesienie Twojej energii życiowej, energii sprawczej. Ta ścieżka była praktykowana przez setki lat w Indiach przez wiele osób. Ta technologia łączy ze sobą pracę z oddechem poprzez pranajamy, prace z ciałem przez asany, prace z głosem przez mantry.
 
Specjalnie dobrany zestaw oddechów, ustawienia ciała, dłoni, czasami też mantry wprowadza nasz umysł i ciało w odpowiedni, oczekiwany stan. Joga Kundalini daje wiele korzyści, zdrowotnych, cielesnych, umysłowych. Każda sesja daje Ci nowe spojrzenie na siebie oraz Twoje życie robiąc w nim więcej przestrzeni. Ta kompleksowa praktyka pomoże Ci łatwiej zrozumieć siebie oraz wprowadzi przepiękne zmiany w Twoim życiu.
 
Na warsztatach – Teoria i praktyka:
– Dowiesz się czym jest Kundalini Joga i czym się różni od innych gatunków.
– Dowiesz się czym są pranajamy – techniki oddechowe i poznasz kilka z nich
– Dowiesz się czym są czakry i jaki wpływ mają na Twoją codzienność.
– Dowiesz się czym są mantry i jak oddziałują na nasz umysł.
– Doświadczysz Praktyki Jogi która będzie składała się z rozgrzewki, asan (pozycji ciała połączonej ze specjalnymi technikami oddechowymi) oraz medytacji końcowej.
 
Termin: 20 czerwca
Godziny: 11:00 do 14:00
Koszt: 100 zł
Zgłoszenia: kontakt@jogacentrum.org
Lokalizacja: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Prowadzi: Krzysztof Błaszko
 
Na to wydarzenie nie akceptujemy karnetów, kart MultiSport i OK System.
 
Płatność:
Napisz do nas jeśli chcesz zapisać się na te warsztaty oraz opłać warsztat. Wpłata 100 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach. Wpłaty możesz dokonać osobiście w recepcji przy ul. Biskupiej 18 lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu wpisz nazwę kursu: ”Warsztat Kundalini”.
 
Warsztaty Poprowadzi
Krzysztof Błaszko – Podróżnik, Miłośnik i „badacz” podświadomości. Od wielu lat sprawdza możliwości naszego umysłu, jego potencjału oraz pracuje z ludzkimi słabościami. Swoją wiedzę opiera o ukończenie pełnego Kursu Master NLP, doświadczeniach zdobytych na szamańskiej pracy z Energia, Taoistycznej wiedzy, Codziennej praktyki Jogi Kundalini, oraz wielu doświadczeniom z życia. Przeszedł bardzo intensywne szkolenie praktyczne z zakresu Jogi Kundalini. Dodatkowo uczestniczył w kursie Hatha i Nidra Jogi w Indiach. Przeszedł intensywną drogę przemiany własnych wzorców, ograniczeń oraz barier.

Medytacyjna podróż w dźwiękach gongu

read next

Napisz wiadomość!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.