Pożegnanie- Powitanie/ Warsztat Tańca i Świadomego Ruchu

27 czerwca 2020

17:00 - 20:00

ul. Biskupia 18, Kraków

120 zł

Warsztat tańca i świadomego ruchu „POŻEGNANIE-POWITANIE” z cyklu Przebudzenie.

Niepostrzeżenie przyszła wiosna. Niedługo zagości lato. Zamknięci w domach i własnych rozmyślaniach, lękach i frustracjach, nie doświadczamy świadomie jak budzi się nowy czas. Czas po bolesnych i trudnych doświadczeniach wielkich zmian, które objęły cały świat. Nowy czas dla przyrody, dla pracy, dla relacji. Dla nas samych.
Czas PRZEBUDZENIA.

Budząc się i witając nowe, musimy pożegnać się ze starym. Potrzebujemy zajrzeć do serca i zobaczyć, z jaką częścią siebie i swojego dawnego świata się żegnamy. Potrzebujemy to w sobie objąć świadomością i uhonorować. Podziękować za dobre i trudne chwile, dzięki którym było nam dane wiele się nauczyć.
Teraz robimy przestrzeń na NOWE JA. Otwieramy się na to, co niesie życie. Budzimy w sobie ciekawość wejścia w nowy etap.
Na co się otwierasz? Co chcesz przywitać?

Zapraszam Cię do poszukiwania w sobie odpowiedzi na pytania, co żegnasz i co witasz w świecie, który doświadczył wielkiej przemiany zmagając się z chorobą, niepewnością i lękiem.
W obecności i łagodności dla siebie, poprzez taniec i świadomy ruch, medytacje i wizualizacje, sztukę, wspólne doświadczanie i refleksje w grupie przyjrzysz się temu, co w Tobie uległo przemianie przez ostatnie miesiące i jak chcesz wejść w nowy etap przebudzenia.

Dla kogo?
Wszystkich tych, którzy potrzebują przyjrzeć się sobie w nowej rzeczywistości i w bezpiecznej przestrzeni i kontakcie z innymi odpowiedzieć sobie na pytanie: czego potrzebuję, żeby wejść lekkość w nowy etap.
Nie musisz mieć doświadczenia w tańcu, malowaniu ani innych narzędziach. Wystarczy otwartość na doświadczanie

W pierwszej części warsztatu poprzez taniec i wizualizacje będziemy obserwować to, z czym żegnamy się i co zostawiamy za sobą po najtrudniejszych chwilach czasu pandemii.
W drugiej części wytańczymy i zobrazujemy plastycznie to, z czym się witamy i napełnimy się nową energią i motywacją działania.
Warsztat zakończymy relaksująco-wzmacniającą sesją jogi.

Gdzie: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Kiedy: 27 czerwca
Godziny: 17.00 – 20.00 (w tym ok. 10-minutowa przerwa)
Koszt: 120 zł za 1 spotkanie

To pierwszy warsztat z cyklu Przebudzenia. Celem cyklu jest obudzenie w nas głębszej świadomości i nowej energii w świecie, który powstaje z trudnych doświadczeń niepokoju i lęku wywołanego pandemią i zobaczenie w tym szansy na nadanie nowych kierunków w naszym życiu.
Kolejne warsztaty będą poświęcone m.in.:
– relacjom z samym sobą
– relacjom z innymi
– radzeniu sobie z emocjami

Będziemy informować Was w naszym newsletterze o terminach i tematach kolejnych warsztatów.

Aga Piotrowska – certyfikowany Soul Coach i instruktor terapii ekspresyjnych, coach ICF w obszarze kariery i przywództwa, trenerka rozwoju osobistego wspierająca liderów w budowaniu samoświadomości, efektywnej współpracy i komunikacji i odporności na stres. Pasjonatka pracy z ciałem, tańczy i praktykuje jogę. Trzyma twórcze kręgi dla kobiet. Jest w procesie kształcenia w obszarze choreoterapii. W prowadzonych przez siebie warsztatach rozwoju osobistego wykorzystuje narzędzia Soul Coachingu®, Transformational Presence, techniki kreatywności, ruch i wizualizację.

W mojej pracy z ludźmi łączę to, co konkretne z głosem serca: pomagam odkrywać i stosować praktyczne narzędzia bycia liderem dla siebie i innych, słuchając intuicji oraz ciała.
Kocham tworzyć: maluję i piszę. Wierzę, że harmonia i spokój są w każdym z nas. Szukam wciąż sposobów na ich odkrywanie poprzez praktykę obecności i akceptacji i zachęcam do tego innych. Wierzę, że świadomy ruch i kreatywność potrafią uruchamiać w nas moc transformacji i energię do działania i spełniania siebie.

Uwolnij Swoją Wojowniczkę, Kochankę i Artystkę

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.