Podróż do siebie po siebie (Joga, Obecność, Taniec)

22 lutego 2020

10:00 - 17:15

ul. Armii Krajowej 16 - Newton

190 zł

Kiedy: 22 lutego od 10:00 do 17:15
Gdzie: Joga Centrum Bronowice, ul. Armii Krajowej 16 – budynek Newton
Prowadzi: Marta Czapla-Bystrowska, Sylwia Plona-Zduńczyk i Monika Broz
Rezerwacje: Obowiązkowe -> kontakt@jogacentrum.org
Koszt: Całość: 190 zł albo kup osobne bilety (ceny poniżej)

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

10:00 – 12:00 The Goddess Sensual Flow – Monika Broz, bilet: 60 zł

Wewnątrz każdej z nas drzemią niesamowite zasoby kobiecej energii- the Divine Feminine. Często jednak w tempie życia codziennego, pod presją społeczeństwa, rodziny zaniedbujemy tą potężną część nas. Kiedy Divine Feminine jest obudzona- pomaga nam realizować cele i marzenia, używać pełni życia, tworzyć harmonijne związki, cieszyć się naszym ciałem, rozwijać się duchowo.

W czasie warsztatu przeprowadzimy medytacje, pranajamy (ćwiczenia oddechowe) razem z seria asan- the Goddess Flow- które pozwolą nam skontaktować się z ta uśpioną częścią nas, i nauczyć się ją aktywować.

Zainspirowane 5 boginiami – Lakshmi, Durga, Kali, Saraswati I Tara będziemy w stanie połączyć się ze swoja wewnętrzną silą aby rozbudzić kreatywność, odzyskać pewność siebie, poczuć przepływ świętej energii i celebrować swoje ciało i swą kobiecość.

W czasie warsztatu będziemy używały olejków eterycznych, i (niespodzianka) specjalnej ‘biżuterii’ bogiń.

O prowadzącej:
Monika Broz praktykowała jogę w wielu studiach w USA przez ostatnie 15 lat, a w 2016 otrzymała certyfikat w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) od Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Jest nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance i po 25 latach za oceanem, mieszka na stałe w Krakowie. Fotograf z zawodu i właścicielka Joga Centrum w Krakowie.

—-
12:30 – 14:30 – Dotknij swojej mocy – Marta Czapla- Bystrowska, bilet: 80 zł

Być może w trudnych sytuacjach zamykasz się w sobie pytając: “dlaczego mnie to spotyka?”
A może, po prostu szybko załatwiasz sprawę, bo Twój świat gna… i za chwilę przydarza Ci się znowu to samo?

Chciałabyś podejmować decyzje w pełnym zaufaniu do siebie?
Chciałabyś żyć w zgodzie ze sobą i wierzyć, że to, co się wydarza ma jakiś głębszy sens dla Ciebie i Twojego otoczenia?

Zapraszam Cię na mój warsztat.

To podróż przez 4 poziomy zaangażowania w życiu (Dramat-Sytuacja- Wybór- Możliwości) i odkrywanie większego potencjału żyjąc w zgodzie ze sobą. To również spotkanie ze swoimi 3 inteligencjami (Emocji, Serca i Umysłu) i budowanie wewnętrznego dialogu i spójności. To spojrzenie na to, co się wydarza z różnych perspektyw i zyskanie szerszego kontekstu. Prostota tych technik pozwala na dotarcie do esencji i sedna tego, co się wydarza w każdej sytuacji z życiu prywatnym i zawodowym. To podróż do Życia pełnią Życia.

Na warsztacie:
– doświadczysz tego jak w trudnych sytuacjach przejść do miejsca wyboru i możliwości
– doświadczysz i nazwiesz emocje i tego jak się manifestują na każdym poziomie dzięki czemu zaczniesz rozpuszczać to, co Cię nie wspiera
– zyskasz większą klarowność tego kim jesteś i kim chcesz się stać
– doświadczysz przestrzeni, która jest miejscem transformacji wewnętrznej

Warsztat oparty jest na technikach Transformational Presence stworzonych przez Alana Seale’a, założyciela globalnej organizacji Center of Transformational Presence.

Dla kogo jest warsztat:
– dla osób, które nie tylko chcą się rozwijać, ale czują, że są gotowe do trwałej przemiany
– dla osób, które chcą wyjść ze schematów budowanych latami
– dla osób, które chcą żyć pełnią życia

O prowadzącej
Marta Czapla- Bystrowska- dzisiaj działa jako coach, mentor, trener biznesu i osób indywidualnych pracuje w nurcie Transformational Presence będąc uczennicą Alana Seale’a, założyciela globalnej organizacji Center for Transformational Presence. Pracując przez ponad 17 lat w międzynarodowym biznesie w Niemczech, Anglii i Polsce, kierowała zespołami i współpracowała z klientami z całego świata. Zrozumiała, że niezależnie od skali i lokalizacji biznesu dobra relacja ze sobą i z innymi jest fundamentem życia w zgodzie ze sobą i skutecznego biznesu- dzisiaj każdy z nas działa w jednej branży- branży ludzi. W ostatnich latach współtworzyła i rozwinęła biznes z misją społeczną tworzący miejsca pracy dla osób z zespołem Downa, którzy pokazali jej jak być bezwarunkowo wdzięcznym dla siebie i otoczenia. Sama doświadczyła wypalenia zawodowego, a w odkrywaniu siebie na nowo pomogła jej codzienna medytacja i praktykowanie technik uwalniania/transformacji emocji Dr. Davida Hawkinsa oraz koherencji serca Heart Math Institute i Gregga Bradena. Dzisiaj żyjąc inaczej niż na autopilocie i prowadząc własny biznes doświadcza mocy intencji i dostępu do własnej intuicji w życiu w zgodzie ze sobą. Prywatnie jest mamą 2 cudownych nastolatek i szczęśliwą żoną Piotra, który stał się również jej partnerem w rozwoju osobistym i duchowym:)

—-
15:15 – 17:15 “Uwolnij swoje emocje i zatańcz siebie” – Sylwia Plona-Zduńczyk, bilet: 80 zł

„Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce” (Paulo Coelho)

Zapraszam na warsztat „Zatańcz siebie – uwolnij swoje emocje”, magiczne wydarzenie podczas którego odbędziesz podróż doświadczając siebie na różnych poziomach – myśli, uczuć, ciała. Uruchomisz wszystkie zmysły – zobaczysz, usłyszysz, poczujesz własne emocje, potrzeby i ograniczenia. Będziesz tu i teraz, w pełni naturalnego ruchu i pełni siebie, tego kim jesteś, jaki/jaka jesteś, czym jesteś. Wyrzucisz z głowy kłębiące się myśli i wejdziesz w kontakt ze swoim ciałem – Twojego nieuświadomionego zasobu i klucza do przebudzenia własnego potencjału.

To co ważne – nie jest istotna płeć czy wiek, to czy masz poczucie rytmu, albo czy „potrafisz tańczyć”. Nie będzie tu żadnej choreografii, sekwencji kroków, czy figur. Istotą warsztatu jest Twój autentyczny, swobodny ruch. Twój indywidualny, naturalny taniec pozwoli Ci w pełni doświadczyć siebie, uzewnętrznić emocje, uwolnić napięcia nagromadzone w ciele pod wpływem stresu i zespolić się ze sobą w całości.

Zapraszam Cię do podróży poprzez ciało w Tańcu 4 Żywiołów, w której poznasz swój indywidualny język ruchu, spotkasz się ze sobą i innymi. Wytańczysz siebie i uwolnisz własne historie w energii i rytmie jakie czujesz i jakie chcą się naturalnie wyrazić.
A więc przyjdź i, jak powiedział Paulo Coelho, „Odpręż się, oczyść umysł, zapomnij o wszystkim, a odkryjesz w swej duszy ogromny skarb”.

CZEGO DOŚWIADCZYSZ PODCZAS WARSZTATU?
– zrelaksujesz się, oderwiesz się od dnia codziennego, wyciszysz umysł,
– odczujesz przyjemność z bycia „tu i teraz” w kontakcie z samym sobą i innymi,
– doświadczysz uważności poprzez koncentrację na ciele i oddechu,
– odzyskasz kontakt z ciałem, poczujesz i uświadomisz sobie wszystkie jego części,
– uwolnisz z ciała napięcia, blokady i emocje,
– odczujesz różnicę pomiędzy „byciem w umyśle”, a byciem „w ciele i w sercu”,
– odczujesz i zrozumiesz emocje i energię swoją oraz drugiego człowieka,
– zwiększysz swoją pewność siebie i otwartość na ludzi.

WARSZTAT SKIEROWANY JEST DO OSÓB, KTÓRE:
– są otwarte na poszerzanie swojej świadomości,
– chcą uwolnić stłumione emocje i odetchnąć pełną piersią,
– chcą być bardziej świadome swojego ciała, zacząć je odczuwać,
– pragną uzyskać harmonię umysłu i ciała,
– chcą mieć poczucie swojej mocy i wartości,
– pragną żyć w przestrzeni serca z radością i lekkością,
– chcą oddychać pełną piersią,
– chcą nauczyć się relaksować i działać “z serca”.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO WARSZTATU:
Ubierz się wygodnie, w strój nie ograniczający ruchów i pozwalający się zrelaksować.

O prowadzącej:
Sylwia Plona-Zduńczyk – coach (ACC ICF), facylitator, mentorka i trenerka kompetencji biznesowych oraz rozwoju osobistego, ekspertka HR z 20-letnim doświadczeniem w różnych branżach, menedżerka zespołów w korporacjach jak i mniejszych polskich firmach, konsultantka MindSonar®, instruktorka Jogi Śmiechu.

Jako pasjonatka pracy z ciałem oraz zawodowa tancerka i instruktorka tańca (wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata) od kilkunastu lat prowadzi warsztaty umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, w których wykorzystuje techniki improwizacji ruchowo-tanecznej oraz innych form arteterapii, relaksacji, Jogi Śmiechu oraz Jogi Nidry skierowane do klientów indywidualnych oraz biznesu.

W centrum jej uwagi zawsze był drugi człowiek. W oparciu o osobiste i zawodowe doświadczenia, a przede wszystkim holistyczne podejście do świata i ludzi wspiera organizacje oraz klientów indywidualnych w procesach budowania zespołów, efektywnej komunikacji i współpracy, radzenia sobie ze stresem i emocjami, rozwoju osobistego i zawodowego, w tym m.in. w doradztwie zawodowym, pracy z przekonaniami, wypaleniem zawodowym, efektywnej komunikacji oraz wprowadzania zmian i odnajdowania harmonii w życiu.

Autorka projektów „Nowa JA” i „Esencja Kobiecości” dedykowanych zapracowanym kobietom, które w natłoku codziennych spraw zagubiły siebie, swoją kobiecość, marzenia i pasje, czują, że potrzebują zmiany w życiu osobistym lub zawodowym, wrócić na rynek pracy, chcą zawalczyć o siebie i odzyskać poczucie własnej wartości, a w konsekwencji odzyskać równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym.

Prywatnie pełna energii, radości życia oraz pasji do muzyki i tańca żona i mama 18-letniej Julii.
Więcej o Sylwii na:
www.sylwiazdunczyk.pl
www.facebook.com/SylwiaPlonaZdunczyk/

REZERWACJE:
Rezerwacja miejsca na całe warsztaty następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł. Żeby zarezerować pojedyncze warsztaty, prosimy o wpłacenie pełnej kwoty. Zadatki prosimy wpłacać na konto 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule przelewu wpisując „Podróż do siebie po siebie (Joga, Obecność, Taniec)”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca. Pozostała część kwoty wpłacana jest na miejscu (gotówką) w dniu warsztatu. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

HARMONOGRAM:
10:00 – 12:00 The Goddess Sensual Flow – Monika Broz
12:00 – 12:30 Przerwa
12:30 – 14:30 Dotknij swojej mocy – Marta Czapla- Bystrowska
14:30- 15:15 Przerwa obiadowa (we własnym zakresie)
15:15 – 17:15 Uwolnij swoje emocje i zatańcz siebie – Sylwia Plona-Zduńczyk

Kurs podstawowy Hatha Joga

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.