Pies w praktyce jogi

25 stycznia 2020

9:30 - 11:30

ul. Armii Krajowej 16 - Newton

40 zł

Nazwy pozycji (asan) w jodze często pochodzą z obserwacji przyrody. Nie inaczej jest z najważniejszymi pozycjami zwierzęcymi – psami :). Obserwując swoich pupili możecie na pewno zauważyć, że tylko pies zrelaksowany, wesoły, szczęśliwy się przeciąga. Na zajęciach postaramy się właśnie zrelaksować, by korzyści z wykonywania asan były jak największe.
 
Podczas warsztatów przyjrzymy się ustawieniu ciała w pozycjach psa z głową w dół i psa z głową w górę i zwrócimy uwagę, jak w nich pracować.
 
Zapraszam wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją praktykę, oraz tych, którzy psów nie lubią, lub się w nich męczą – postaramy się temu wspólnie zaradzić:)
 
Zajęcia będą trwać 2 godziny (nie martwcie się, pomimo długiego czasu każdy da radę). Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich – nie musisz regularnie praktykować jogi, może to być dobra okazja, żeby zapoznać się z tą metodą.
 
Zajęcia prowadzi Anna Kwietniak – nauczyciel hatha jogi i jogi powięzionej
Koszt: 40 zł
Zapisy: bronowice@jogacentrum.org
Data: 25 stycznia o 9:30 – 11:30
Lokalizacja: ul. Armii Krajowej 16, Newton
 
Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie 40 zł. Wpłaty można dokonać w recepcji studia na Biskupiej 18 lub na konto 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule przelewu wpisując „Pies w praktyce jogi”. Wpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca. W przypadku rezygnacji z rezerwacji wpłata nie jest zwracana.
 
Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.
 
Zapisy:
– mailowo: bronowice@jogacentrum.org
– telefonicznie: 536 909 707
 
O prowadzącej:
Ania z wykształcenia doktor nauk o Ziemi, na co dzień nauczyciel akademicki. Praktykuje jogę metodą Iyengara od 2013 roku. Obecnie uczestniczy w kursie nauczycielskim prowadzonym przez Romka Grzeszykowskiego. Technikę, jaką daje metoda Iyengara uzupełnia jogą powięziową, ucząc się od Wojtka Kaczmarczyka. Chętnie czerpie z różnych metod jogi, tak by praktyka stawała się naturalną częścią życia.

Nada Joga, Medytacja i Mantry

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.