Partner Joga czyli joga w parach na Walentynki

14 lutego 2017

19:00 - 20:30

Joga Centrum, ul. Biskupia 18,

25zł/osoba; 40zł/para

Nasi mili Jogowicze – i nie tylko! 😉 Ponieważ wiemy, że Walentynki już za pasem, dlatego przygotowaliśmy, specjalne wydarzenie dla Was. Możecie go potraktować jako: prezent – zaproszenie dla swojej drugiej połówki; bliskiej przyjaciółki – przyjaciela; mamy – taty; córki – syna; wnuka – wnuczki (etc.) lub po prostu sprawić samemu sobie miłą niespodziankę. 🙂

Co to za magiczny event, na który tyle czułych słów przypadło? Oczywiście joga w parach, czyli warsztat PARTNER JOGA w Joga Centrum!!
 
Warsztat PARTNER JOGA, ma dać wszystkim relaks, rozluźnienie, wymianę (przepływ) energii, ciepła, jaki daje dotyk oraz praca z ciałem z drugą osobą. Na zajęciach nie liczą się umiejętności, rozciągniecie, gibkość, siła czy akrobatyka (nie będą to zajęcia z Acro Jogi) – liczy się tylko radość, relaks i umiejętność przekazania drugiej osobie „pozytywnych wibracji”!

Data: wtorek: 14.02.2017
Godzina:
19:00 – 20:30
Cena:
40zł para, 25zł pojedyncze wejście
Miejsce:
Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Prowadzi:
Kasia Stryczniewicz, Mirek Kozłowski
Pomaga, wspiera i dokumentuje:
Olga Baca

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ WARSZTAT PARTNER JOGA?
  • Skupimy się na prostych asanach, które będziemy wykonywać naprzemiennie lub równocześnie, tworząc symetryczne figury z naszych ciał.
  • Będziemy uczyć się i praktykować pod czujnym okiem prowadzących: jak dobrze wspólnie „dostroić się”, „naładować się” oraz „wymieniać się” swoimi doświadczeniami / umiejętnościami.
  • Nasza PARTNER JOGA NIE BĘDZIE zawierać elementów akrobatycznych (podnoszenie itp.) – chyba, że będzie tego chcieli, to elastycznie wkomponujemy do Waszych wymagań oraz oczekiwań parę ich elementów.

CO DADZĄ NAM WARSZTATY Z „PARTNER JOGA”?
  • Wykonywana z wzajemnym wsparciem, praktyka PARTNER JOGA ma łączyć ludzi poprzez wspólny ruch, uważność, zabawę, oddech, dotyk i bliskość a przede wszystkich spotęgować wrażenie rozluźnienia i relaksu.
  • Uczy „wyzwolić się” z potrzeby kontroli, nad wszystkim co nas otacza, oraz uwolnić od fizycznych i emocjonalnych napięć z jakimi borykamy się na co dzień.
  • Wzmocnia i zacieśnia relacje z bliską nam osobą (jeśli z takową przyjdziemy) lub pomaga otworzyć się na nowo poznaną osobą – naszego partnera do ćwiczeń.
  • Sprzyja poprawnej komunikacji oraz stwarza przestrzeń na bycie cierpliwym oraz wyrozumiałym do drugiego człowieka, jego ciała i stanu psychicznego.
  • Otwiera umysł oraz ciało do świadomego „bycia” w asanach oraz umiejętności utrzymania równowagi w kontakcie z partnerem.
  • Uczy jak pomóc drugiej osobie podczas ćwiczeń.
  • Warsztat PARTNER JOGA daje możliwość, spojrzenia na siebie, na własną praktykę (jeśli takową mamy) oraz zerknąć na drugą osobę i jej potrzeby z trochę innej perspektywy.

 

MIREK KOZŁOWSKI
jest doktorem nauk fizycznych, którego kariera naukowa nie zafascynowała. Postanowił więc, skupić się na tym co uważa za naprawdę istotne: czyli jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy. Od zetknięcia się z jogą oraz jej praktyki minęło już ponad 15 lat. A od rozpoczęcia regularnej praktyki oraz nauczania, minęło ponad 10 lat. Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził, zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na jego samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę na przygotowanie do jogicznych praktyk oraz podstawę do pracy z ludźmi, opartej na skupieniu uwagi. Od jesieni 2016 roku stał się szczęśliwym właścicielem szkoły Joga Centrum – znanej wcześniej pod nazwą Joga na Biskupiej. Odkąd przejął szkołę „w swoje ręce”, w Joga Centrum nastąpiło wiele zmian i przemian w grafiku oraz samym wyglądzie szkoły. Pojawiło się dużo więcej pasji, zaangażowania, nowych, znakomitych instruktorów jaki osób, które pomagają obsługiwać szkołę – nie ma nikogo z przypadku.

Prywatnie, Mirek, to bardzo skromny, szczery, dobry, pogodny i lojalny człowiek, dbający o wszystkich: od uczniów aż po osoby z którymi współpracuje. Ma niezliczone pokłady miłości, serdeczności oraz ciepła. Co może powiedzieć od siebie dla Was? Ot co: „Zapraszam serdecznie do wspólnego odkrywania głębi, jaka kryje się, z pozoru fizyczna, praktyka jogi!” 🙂

 

KASIA STRYCZNIEWICZ
po ukończeniu kursu nauczycielskiego w International Sivananda Centre w Tyrolu w 2008 roku, zdecydowała się na kontynuację praktyki, edukacji w dzieleniu się swoją pasją do jogi. Jeżąc po całym świecie od Anglii, Niemiec poprzez Kanadę, Chiny, Indie aż po samą Indonezję zdobywała i szkoliła swoje umiejętność. Wszechstronnie, oferuje rożnego rodzaju zajęcia – od energetyzującej i odświeżającej Jogi Vinyasy Flow, poprzez mocną Ashtangę Jogę, aż po ukorzeniająca, balansująca, głęboko relaksującą praktykę Hatha Jogi, Jogi Yin oraz Jogi Nidry. Zawsze pracuje z mocnym a jednocześnie delikatnym dotknięciem, skupiając się głównie na indywidualnych potrzebach ucznia.

Na co dzień Kasia to bardzo energiczna, żywiołowa uśmiechniętą dziewczyna, która posiada bardzo dużą wiedzę o ciele, pracy z ciałem oraz jodze i medytacji. Uwielbia wszelkie rodzaje olejków, którymi dzieli się ze swoimi uczniami. W kuchni poszukuje smaków, tworząc różnego rodzaju sałatki i koktajle na bazie naturalnych produktów. Poza tym, czas wolny, najbardziej lubi spędzać w aktywny sposób: na długich spacerach lub na szalonej zumbie! 😉

 

OLGA BACA
ukończyła liceum plastyczne oraz łódzką filmówkę. Już w szkole licealnej wiedziała, że chce zostać fotografem i zająć się profesjonalną fotografią. Nie widziała, tylko w tedy, że na jej drodze, „przypadkiem”, 5 lat temu, poprzez wykonanie sesji foto, dla joginki Kasi Stryczniewcz (wyżej opisanej), stanie joga, która, już na stałe, zagości w jej sercu, łącząc sprytnie jedną pasję z drugą, poprzez wielkie rewolucje w życiu osobistym, jak i zawodowym! Obecnie, poza pracą, w jej fotograficznym świecie, pod nazwą Obart Studio, zajmuje się działem PR dla Joga Centrum. Tworzy promocyjne notki i zamyka „z życia wzięte” historyjki w świetlnym kadrze, ale…jak się pewnie domyślacie, to nie koniec jej powieści 😉


Olga, uwielbia śmiać się i cieszyć się życiem. W wolnym czasie oraz w pracy, wywija fikołki na ziemi lub na drzewach z aparatem. Ruch to podstawa jej życia i dobrego funkcjonowania. Uwielbia przyrodę, kocha zwierzęta, ciekawią ją charaktery oraz ludzie z pasją. W zależności od nastroju, lubi odpoczywać w samotności, otoczona dziką przyrodą lub w zgiełku dużego miasta, w gronie dobrych przyjaciół, znajomych oraz na żywiołowych tańcach 🙂
REASUMUJĄC INFORMACJE NA TEMAT PARTER JOGA W WALENTYNKI
Walentynki to naprawdę idealny czas, by zbliżyć się, nie tylko do siebie, ale także spojrzeć „w głąb”, posłuchać i odnaleźć potrzeby drugiej osoby. To również czas, w którym wszyscy powinniśmy się jednoczyć: szczęśliwie dobrane „połówki”, przyjaciele, rodzina jak i samotni single – na pewno nikt w ten dzień nie powinien być sam. Myślimy także, że praktyka jogi w parach na naszych warsztatach PARTNER JOGI idealnie się do tego nadaje. Dlatego czekamy na Was już we wtorek 14. lutego o godzinie 19:00 w Joga Centrum! 🙂

DO ZOBACZENIA!
Joga Centrum
fot. Olga Baca & Obart Studio

Joga Jin - zajęcia otwarte z Kasią Stryczniewicz

read next

Zapisuję się

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.