Moc Stwarzania. Pełnia Zmysłów. 23 września

23 września 2017

11:00 - 13:30

ul. Biskupia 18, Kraków

50 zł

Transformująca podróż do własnego wnętrza.
Ruch – Dźwięk – Intuicja

Zapraszam Cię do rytuału w którym gest znaczy, a ruch stwarza. Możesz przyjść ze swoją intencją, intencja może pojawić się w trakcie.
Lekko, w formie zabawy, łącząc ruch i wyobraźnię wyprowadź swoje sny na zewnątrz i ucieleśnij je tak, aby zaczęły kreować Twoją rzeczywistość.
W trakcie trwania procesu połączymy się z naturalnymi cyklami i elementami przyrody, od których w mieście jesteśmy odcięci, a które stanowią odwieczne i niegraniczone źródła naszej mocy. W spontanicznym tańcu sięgniemy po jakości, których teraz potrzebujesz.

Podczas zajęć wykorzystuję aktywną pracę z wyobraźnią. Poprzez obrazy i emocje pobudzam ciało do swobodnego tańca. Dzięki temu pracują w nas nie tylko mięśnie, ale budzą się przeżycia i emocje, a te są źródłem energii witalnej. Budzi się w nas niepowtarzalny taniec życia, którego ciało i ruch są najlepszym wyrazem.

Proces zamknie godzinna harmonizująca kąpiel w dźwiękach mis i gongów, podczas której odbędziemy niezwykłą podróż w głąb siebie. Doświadczymy mocy Dźwięku, który przynosi relaks, spokój oraz uwolnienie napięcia i bólu. Podczas koncertu każda komórka ciała zostaje delikatnie skąpana w dźwiękach, wibracjach i częstotliwościach. Takiej samej “kąpieli” poddane są nasze emocje, myśli oraz dusza, dzięki czemu czujemy się głęboko zrelaksowani i pogłębia się w nas rozumienie wszelkich zachodzących w nas procesów i przemian.

Zapraszamy Cię po Moc, która rodzi się z ciszy i w stanie głębokiego odprężenia.

Karolina Górecka

Jestem kobietą, reżyserką (www.gorecka.wordpress.com), instruktorką zajęć teatralnych i rozwojowych, masażystką. Dwa lata temu opuściłam iluzję sceny i rozpędzoną Warszawę, żeby zamieszkać w otoczeniu lasów, łąk i potoków Beskidu Niskiego, skąd widać już gwiazdy. Moje ciało wróciło do życia, moje zagłuszone miastem zmysły na powrót otwarły się w zachwycie, moje serce odzyskało spokój, czystość i znowu zaczęło kochać. Teraz wracam do miasta, żeby podzielić się z Wami moimi pięknymi i radosnymi odkryciami. Kiedyś reżyserka teatralna, dziś nad iluzję sceny przedkłada realność życia, piękno Ciała i Natury.

Dagna Kin

Od wielu lat fascynuję się dźwiękami i doświadczam ich uzdrawiających potencjałów. Blisko dwuletni pobyt w Himalajach ukazał mi świat śpiewających mis i gongów a także uzdrawiającego dotyku. Jestem typem kinestetyka, który integruje swoje doświadczenia poprzez czucie. Masaż i dźwiękoterapia są dla mnie pięknymi narzędziami terapeutycznymi, dzięki którym mogę inspirować do szczęśliwego życia a także uzmysławiać, że ciało to świątynia, która pozwala nam, fizycznym istotom, funkcjonować i rozwijać się duchowo.

23 września 2017 (sobota) godz. 11:00
Joga Centrum ul. Biskupia 18, Kraków

koszt: 50 PLN

Ilość miejsc ograniczona.
Prosimy o wcześniejsze rezerwacje na adres: pelniazmyslow@gmail.com

Karolina Górecka: 601 172 314, Dagna Kin: 720 784 446

Aroma Joga 23.09.2017

read next