Mapy Marzeń, Joga Intencji i Tarot – Noworocznie!

4 stycznia 2020

11:00 - 18:30

ul. Biskupia 18, Kraków

Całość 150 zł albo kup osobne bilety

Kiedy: 4 stycznia od 11:00- 18:30
Gdzie: Joga Centrum, ul. Biskupia 19
Prowadzi: Justyna Świacka, Aga Piotrowska i Monika Broz
Rezerwacje: Obowiązkowe -> kontakt@jogacentrum.org
Koszt: Całość 150 zł (kupując całość zaoszczędzisz 30 zł) albo kup osobne bilety (ceny poniżej)

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

11:00- 12:45 Noworoczna Joga Intencji na 2020, Vinyasa Flow – Monika Broz, bilet 40 zł

Świadomie otwórz się na nowe, i pożegnaj wszystko co już Ci nie służy. Ustaw nowe intencje i zamanifestuj je podczas naszego specjalnego New Year Flow. Napełnij się nowymi jakościami: pewnością siebie, odwagą, radością. Otwórz serce, poczuj kosmiczny przepływ energii, i połączenie ze wszystkimi istotami żywymi!

To zajęcia w których akcent położony jest na dynamikę, oddech i płynne przejścia pomiędzy pozycjami. Podstawową cechą vinyasa jogi jest synchronizacja ruchu i oddechu, dodatkowo w połączeniu z prawidłową aktywnością w asanach i odpowiednim skupieniem uwagi, praktyka vinyasy efektywnie absorbuje umysł i wycisza go pozostawiając wyostrzoną świadomość.

O prowadzącej:
Monika Broz praktykowała jogę w wielu studiach w USA przez ostatnie 15 lat, a w 2016 otrzymała certyfikat w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) od Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Jest nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance i po 25 latach za oceanem, mieszka na stałe w Krakowie. Fotograf z zawodu i właścicielka Joga Centrum w Krakowie.

13:00- 15:30 Mapa Twoich Marzeń 2020 – Soul Coaching Collage® – Aga Piotrowska, bilet 70 zł

Ile Twoich marzeń cały czas czeka na realizację? Ile planów wciąż odkładasz nie mając sił na działanie? Ile z nich woła do Ciebie, że to już czas na MANIFESTACJĘ? Spotkaj się więc z nimi w wewnętrznej podróży i zakotwicz w rzeczywistości poprzez mapę marzeń.

Mapa marzeń to twórczy proces przekładania na język obrazów Twoich głębokich pragnień.
To wyrażenie INTENCJI tego, do czego tęsknisz, czego potrzebujesz, o czym marzysz w
postaci kolażu i ugruntowanie jej w fizycznym świecie.

W procesie tym nie tylko wizualizujesz rzeczy, których pragniesz, ale co ważniejsze, uczucia,
jakie chcesz, żeby towarzyszyły realizacji Twoich planów. Dzięki temu możesz lepiej poznać
siebie i nazwać kierunek, w którym chcesz w życiu podążać.

Zapraszamy na warsztat Soul Coaching Collage®, podczas którego będziemy:
– odkrywać intencję Twojej duszy na 2020 rok
– tworzyć kolaż-symbol intencji (zapewniamy materiały)
– rozszyfrowywać ukryte wiadomości Twojego kolażu w procesie podróży przez 9 Domów®
– aktywować mapę w rytuale zakotwiczenia w realnym świecie przez połączenie tego, co
podświadome, ze świadomością.

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT:
Dla wszystkich tych, którzy pragną przełożyć marzenia na konkretne plany i zacząć działać w kierunku ich realizacji.
Dla tych, którzy potrzebują zmiany w życiu i czują, że nadszedł czas jej wdrożenia.
Dla tych, którzy chcą nazwać kierunek swojego życia i świadomie nim podążać.

O prowadzącej:
Aga Piotrowska – o sobie- od ponad 10 lat tworzę mapy marzeń i wciąż bywam zaskoczona jak skutecznie działają. Czasem niby „samo” się dzieje, a czasem kolaż przypomina, żeby działać. Jestem certyfikowanym Soul Coachem i instruktorem terapii ekspresyjnych. Pracuję też jako „standardowy” coach i trener biznesu, pomagając liderom korporacyjnym budować zespoły, relacje i samoświadomość. Łączę to, co konkretne z głosem serca: pomagam odkrywać i stosować praktyczne narzędzia przewodzenia sobie i ludziom, słuchać serca i intuicji oraz ciała. Jestem w procesie kształcenia w obszarze choreoterapii. Kocham tworzenie: maluję, tańczę i piszę. Praktykuję jogę i przytulam drzewa.
Podczas warsztatu podzielę się moim doświadczeniem tworzenia kolażu w praktyce Soul
Coaching®.

16:00- 18:30, Z TAROTEM w 2020 – Justyna Świacka, bilet 70 zł

Zapraszamy zarówno młodych adeptów, jak i zupełnych nowicjuszy, na magiczny, mistyczny, uduchowiony i absolutnie natchniony początek roku, podczas którego:
– Porozmawiamy o historii tarota. Cóż to właściwie jest? Magia? Psychologia? Przepowiadanie przyszłości? Ładne obrazki w średniowiecznym stylu?
– Zastanowimy się, czy karty Śmierci lub Wisielca są rzeczywiście takie straszne, i jak ma się to tego wszystkiego fakt, że Harry Potter wylądował w Gryffindorze.
– Spróbujemy zatrzymać się na chwilę i nawiązać kontakt z naszą nieświadomością.
– Zapytamy kart: W którym momencie życia się znajdujemy? Jakie przygody będą nas czekać w nadchodzącym roku? Na czym skupić swoją energię? Na co uważać?
– Pobawimy się z archetypami Wielkich Arkanów (Głupiec, Mag, Cesarzowa, Koło Fortuny…) i spróbujemy poczuć ich energię.
– Dobierzemy się w pary lub grupy, żeby postawić sobie proste układy tarotowe na najbliższych 12 miesięcy. Uśpimy rozum, obudzimy intuicję. Tylko dobre wróżby!
– Wykonamy dla siebie runiczne amulety na dobry początek roku.

UWAGA! Przed i po warsztacie Tarot Master Justyna oferuje indywidualne sesje czytania z kart.

♥ Za indywidualne czytanie Tarota płacicie wolne datki, które zostaną przekazane na cele charytatywne ♥ Jeśli chcesz skorzystać z indywidualnej sesji napisz do nas koniecznie wcześniej by ustalić godzinę sesji: angelika@jogacentrum.org

O prowadzącej:
Justyna Świacka tarotem zainteresowała się już we wczesnym dzieciństwie. Przez długi czas stawiała tarota tylko sobie i najbliższym przyjaciołom, potem z polecenia zaczęło zgłaszać się do niej coraz więcej osób. Na studiach zafascynował Justynę A. Jodorwsky i jego podejście do tarota jako do narzędzia samorozwoju, medytacji. To jak dzisiaj pracuję z kartami, próbując pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów życiowych jest w znacznej mierze zainspirowane jego podejściem, opisanym m. in. w książce “The Way of Tarot”.

REZERWACJE:

Rezerwacja miejsca na całe warsztaty następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł. Żeby zarezerwować pojedyncze warsztaty, prosimy o wpłacenie pełnej kwoty. Zadatki prosimy wpłacać na konto 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule przelewu wpisując „Nowy Rok 2020”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca. Pozostała część kwoty wpłacana jest na miejscu (gotówką) w dniu warsztatu. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

Zbiórka dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krakowie

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.