Kurs podstawowy – Hatha Joga

Starts 2 września 2019
Ends 23 października 2019

18:00 - 19:15

ul. Biskupia 18, Kraków

300 zł

Termin kursu: 2 września – 23 października
Zajęcia: poniedziałek i środa
Godzina: 18:00 – 19:15
Prowadzi: Ilona Łyżwa
Cena: 300 zł/ 16 zajęć
Zapisy: Obowiązują
Lokalizacja: Joga Centrum, ul. Biskupia 18

Zgłoszenia przyjmujemy:

 • Mailowo: kontakt@jogacentrum.org
 • Przez formularz wydarzenia
 • Telefonicznie: +48 536 909 707

Czego nauczysz się na kursie?

 • Stopniowo, krok po kroku poznasz podstawowe pozycje (asany): stojące, leżące, siady, skłony, skręty, wygięcia;
 • Dowiesz się jak prawidłowo ustawiać w pozycjach ich podstawę czyli stopy, miednicę i kręgosłup;
 • Poznasz pozycje regeneracyjne, w tym odwrócone i relaksacyjne;
 • Dowiesz się jak się wykonuje „Powitanie słońca”;
 • Poznasz sposoby na skuteczny relaks;

Dlaczego warto udać się na kurs podstawowy

 • Dzięki poprawności wykonywanych asan jaką każdy z Was nabędzie podczas kursu, będziecie mogli lepiej poczuć i poznać swoje ciało, poprawicie wygląd sylwetki oraz będzie Wam łatwiej usunąć napięcia w ciele;
 • Nauczycie się solidnych podstaw, które pomogą Wam w dalszym rozwoju własnej praktyki oraz ułatwią pracę na innych zajęciach;
 • Wyeliminujecie złe nawyki, wprowadzając nowe, lepsze, w codzienne życie, a to podniesie komfort i jakość Waszego życia;

Co więcej?

 • W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce.
 • Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech!

Jak jest naprawę? Możecie przetestować tylko osobiście odwiedzając naszą szkołę i uczestnicząc w naszych kursach – dlatego tym serdeczniej: ZAPRASZAMY!

ZADATKI –  karnety:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 150 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”kurs podstawowy IX”.

KAUCJA – MultiSport lub OK System:

Rezerwacja miejsca w przypadku OK System lub kart MultiSport – prosimy o wpłatę kaucji w wysokości 150 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 70 1140 2004 0000 3002 7839 0267 W tytule prosimy wpisać nazwę kursu ”kurs podstawowy IX”

Wpłata w szkole możliwa wyłącznie gotówką ze względu brak terminala.

WAŻNE!

 1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 150 zł – reszta przy rozpoczęciu kursu.
 2. Respektujemy karty MultiSport i OK System z kaucją 150 zł, zwrotną po uczestnictwie w 16 zajęciach. Można odrobić nieobecność na zajęciach do zakończenia kursu. Za niewykorzystane zajęcia z kaucji będzie potrącane 15 zł/zajęcia.
 3. Kaucję można odebrać do 3 miesięcy po zakończeniu kursu.

 

Ilona Łyżwa

Była nauczycielka, przedsiębiorczyni oraz pracowniczka korporacji. Jogę praktykuje od 5 lat. Uczestniczka szkolenia nauczycielskiego u Ewy Wardzały i Nataszy Moszkowicz. Fascynuje ją joga jako rozwój, droga życiowa, nieustający proces kontaktowania się ze sobą, który budzi uważność i rzuca światło na niedostępne zakamarki w ciele, gdzie ta uważność i światło nie dociera. Wierzy, że kiedy to światło rozbłyśnie, nie da się go już zgasić Praca z ludźmi daje jej wiele radości, sprawia, że sama jest w nieustannym procesie nauki i zmiany. Uczenie stwarza jej możliwość wspólnego bycia razem tu i teraz.

 

Jesień w Tęczowej Dolinie/ Joga, gongi, medytacja, cacao i rapee

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.