Kobiecy Krąg Tete-a-Tete

Starts 25 września 2021
Ends 18 grudnia 2021

17:00 - 20:00

Joga Centrum Bronowice, ul. Armii Krajowej 16

150 zł / 1os. / 1 warsztat 3h 300 zł / 1os. / pakiet 3 dowolnych warsztatów x 3h każdy 400 zł / 1os. / pakiet 4 warsztatów x 3h każdy

̨Kobiecy Krąg Tete-a-Tete, to cykliczne spotkania Kobiet, prowadzone w formie interaktywnych warsztatów rozwojowych. To randki z kobiecością, podczas, których integrujemy ciało, umysł i duszę, zgodnie z naturalnym kobiecym flow.
Każde spotkanie to inny temat, poruszający ważne aspekty kobiecości.
Energia kobiecej grupy zapewnia moc, daje wsparcie i motywuje do wewnętrznej transformacji. Grupa jest mikro środowiskiem, w którym zachodzą różne procesy i interakcje. W grupie, w bezpiecznej przestrzeni, w atmosferze akceptacji i zrozumienia uczymy się nowych interakcji ze środowiskiem zewnętrznym. Spotkania w charakterze kręgu sprzyjają wymianie doświadczeń, dzieleniu się talentami, poszerzaniu perspektyw.
Esencją tych spotkań jesteś TY, Twoja kobiecość, Twoje pragnienia, odczucia i potrzeby. Te spotkania to podróż w głąb siebie, do zakamarków własnej podświadomości i własnego serca. To odkrywanie siebie w sobie, zdejmowanie masek i transformacja lęków, które ograniczają nasz potencjał.
Każda z nas ma swoją Wewnętrzną Kobietę, MOC, która mieszka w nas. Aby ją przywołać potrzeba otwartości, autentyczności, umiejętności bycia i czucia. Właśnie w grupie Kobiet możemy sobie pozwolić na jej odkrywanie.
Zapraszamy serdecznie na cykl kobiecych spotkań, inspirujących do poznawania siebie i budowania relacji z samą sobą, opartej na akceptacji, zrozumieniu i szacunku do własnych pragnień i odczuć.
W kręgu Kobiet:
wzmocnisz poczucie wartości, wiarę w siebie, samoakceptację, ukochasz swoja małą wewnętrzną kobietkę, zaopiekujesz się sobą i swoimi pragnieniami, obudzisz potencjał, motywację i odwagę do działania.
KIEDY:
1 x miesiącu | Sobota | od 17:00 do 20:00 | 3h

✅ 25 września 2021 | Twój sekret IKIGAI – misja, pasja, powołanie

✅ 23 października 2021 | Ukochaj małą Kobietkę w sobie

✅ 27 listopada 2021 | Zobaczyć siebie naprawdę

✅ 18 grudnia 2021 | Lista Twojego życia

 

Opisy tematów poniżej!
KOSZT:
150 zł / 1os. / 1 warsztat 3h
300 zł / 1os. / pakiet 3 dowolnych warsztatów x 3h każdy
400 zł / 1os. / pakiet 4 warsztatów x 3h każdy
LOKALIZACJA: Joga Centrum Bronowice, ul. Armii Krajowej 16 – parter w budynku Newton
Zapisy: kontakt@jogacentrum.org lub przez grafik
Opłać swoje miejsce i prześlij nam potwierdzenie płatności. Wpłaty gotówką można dokonać w recepcji studia przy ul. Biskupiej 18 lub na konto Joga Centrum 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „kobiecy krąg tete-a-tete”. Wpłata jest gwarancją rezerwacji miejsca.
W przypadku rezygnacji późniejszej niż 48h przed spotkaniem, wpłata nie jest zwracana.
Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.
DLA KOGO?
Dla Kobiet, które pragną:
podnieść jakość swojego życia,
wzmocnić swoją wartość siebie i samoakceptację,
nauczyć się świadomie korzystać z jakości energii żeńskiej,
po prostu być z kobietami, dzielić się i wspólnie rozwijać kobiecą moc.
CO ZYSKASZ?
uwolnisz niekorzystne schematy, przekonania, wzorce,
usuniesz wewnętrzne blokady ograniczające Twój sukces,
zyskasz odwagę w myśleniu i działaniu – poczucie własnej sprawczości,
nowy sposób postrzegania rzeczywistości, siebie, ludzi, zdarzeń, który prowadzi do życia w nowej jakości, zyskania nowych umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami.
W JAKI SPOSÓB?
Interaktywne warsztaty z wykorzystaniem różnorodnych metod i narzędzi rozwoju osobistego i duchowego oraz pracy z ciałem: Points Of You®, Soul Body Fusion®, fototerapia, mindfulness, coaching transformacyjny, techniki oddechowe, medytacyjne,
uwalniające: TRE®, EFT®, Ho’oponopono.
– przede wszystkim kobieta, kreatorka życia w zgodzie z samą sobą oraz kobiecym flow. Certyfikowany Trener Point Of You®, Soul Body Fusion®, Recall Healing, MTQ Plus – siłą i odporność psychiczna, life coach, trener świadomego rozwoju psychofizycznego, propagatorka holistycznego podejścia do człowieka, pasjonatka rozwoju osobistego oraz podróży – w głąb siebie oraz wokół świata, a także przedsiębiorca, z 18-letnim doświadczeniem menadżerskim. Z 20-letniej pasji rozwoju, spotkań z drugim człowiekiem i odkrywania skarbów ukrytych na dnie ludzkich serc narodziła się marka własna – ́, której misją jest inspirowanie i wspieranie innych w procesach zmian i wewnętrznych transformacji, w kreowaniu pełni swojego życia, aby „the rest of your life” stało się „the best of you life”.
Tematy poszczególnych spotkań:

✅ 25 września 2021 | Kobiecy Krąg Tete-a-tete

Temat: Twój sekret IKIGAI – misja, pasja, powołanie

Twoje najważniejsze DLACZEGO – sens i radość życia.
⭐️Japoński sekret na szczęśliwe życie to IKIGAI. Poznaj i TY swój największy sekret, najważniejszy powód, dla którego codziennie warto budzić się i stawiać do życia.
Zapraszam, jeśli pragniesz poznać swoje IKIGAI. Gdy Twoja MISJA, PASJA, POWOŁANIE i ZAWÓD są w równowadze, to w ich centrum znajduje się Twoje osobiste IKIGAI -Twój klucz do dostatniego i radosnego życia.
Ten warsztat to MOC:
⭐️transformującego spotkania z samym sobą,
⭐️głębokiej podróży, w głąb siebie i sensu istnienia,
⭐️pracy z podświadomością poprzez obraz, słowo, metaforę,
⭐️procesu, który jak ECHO pozostanie z Tobą na długo.
✅ 23 października 2021 | Kobiecy Krąg Tete-a-tete
Temat: Ukochaj małą Kobietkę w sobie
Każda z nas nosi w sobie małą kobietkę – wewnętrzne dziecko. To jest ta część naszej osobowości, dzięki której możemy odczuwać głęboką radość, spontaniczność, ciekawość, możemy ufać i kochać. Jeśli nosimy niezagojone emocjonalne rany z dzieciństwa, mamy utrudniony dostęp do tych jakości.
Emocje zranionego dziecka trzymają nas w miejscu. Dopraszają się naszej uwagi w dorosłym życiu, poprzez powtarzające się sytuacje, w których:
⭐️wielokrotnie przeżywamy rozczarowanie, odrzucenie,
⭐️odczuwamy brak szacunku, lekceważenie,
⭐️okazujemy całkowity brak zaufania do siebie i innych.
To sytuacje, na które reagujemy mocno emocjonalnie, czasem wręcz dosłownie jak dziecko. Np.
⭐️wybuchem złości,
⭐️fochem, obrażaniem się,
⭐️niezdrową zazdrością,
⭐️czy też poczuciem winy,
⭐️lub wybuchem płaczu z bezradności.
Na warsztacie spotkasz się ze swoją małą kobietką, która woła o akceptację i uwagę. Z pozycji dorosłej kobiety będziesz miała okazję wsłuchać się, zaopiekować i zaspokoić potrzeby swojej wewnętrznej dziewczynki. Dożyć emocje swojego zranionego wew. dziecka, aby nie obarczać innych spełnianiem niezaspokojonych potrzeb twojego wewnętrznego dziecka i obudzić radość i energię do życia.
✅ 27 listopada 2021 | Kobiecy Krąg Tete-a-tete
Temat: Zobaczyć siebie naprawdę
⭐️Aby móc zobaczyć ludzi, rzeczy, sytuacje, które są, dzieją się za nami, musimy wykonać ruch. Lecz nawet, gdy ciągle będziemy w ruchu, jest jeden obraz, którego nie można zobaczyć, to obraz samej siebie.
⭐️Aby zobaczyć siebie, musimy spojrzeć w lustro, lub też możemy zobaczyć siebie przez innych. Inni są naszymi lustrami, każdego dnia odbijają się od nas, odbijają to kim jesteśmy.
⭐️Codziennie patrzymy w lustro, lecz zwykle jest to funkcjonalne, chcemy widzieć, jak wyglądamy. W lustrze zwykle nie widzimy tego, czego nie jesteśmy świadomi, naszych małych gestów, drobnych mikro ekspresji. Tak samo w innych nie możemy dostrzec tego, czego sami nie mamy, czy też nie znamy.
⭐️Na naszym spotkaniu zapraszamy do spojrzenia na siebie inaczej niż zwykle. Spójrzmy w swoje oczy, popatrzymy sobie nawzajem prosto w oczy wyjdźmy poza siebie, wejdźmy w głąb, aby móc naprawdę zobaczyć siebie.
✅ 18 grudnia 2021 | Kobiecy Krąg Tete-a-tete
Temat: Lista Twojego życia
⭐️To spotkanie jest zaproszeniem do przyjrzenia się pragnieniom swojego serca, do przemyślenia i spisania 5 najważniejszych życzeń swojego życia. To lista 5 rzeczy, które chcesz mieć lub zrobić dla siebie.
⭐️Życzenia, które przede wszystkim są dobre dla Ciebie! Życzenia, które pragniesz spełnić w swoim życiu! Życzenia, którym tylko Ty możesz nadać moc.
⭐️Mogą to być te rzeczy, które pragniesz dla siebie być może już od dawna, ale jakoś je odsuwałaś. Nadszedł czas, aby odpowiedzieć sobie, jakie są moje największe pragnienia i nadać im bieg, nie odpychać ich już więcej!

Medytacja i Joga Nidra w dźwiękach gongów

read next

Zapisz się na warsztat

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.