Joga Sivananda

Starts 10 maja 2017
Ends 2 czerwca 2017

17:30 - 19:00

Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków

160zł

Zapraszamy serdecznie na kurs JOGA SIVANANDA, który będzie prowadzić SONIA MĘDRALA.

Joga Sivananda to, łagodna forma praktyki, która dąży do głębokiego relaksu oraz świadomej pracy z oddechem. Kurs Jogi Sivanandy, będzie składał się z 8 spotkań. Sonia, wszystkich Was, będzie pomalutku i z dużą wrażliwością, wprowadzać do świata jogi, której jeszcze w naszym centrum nie było.

DATA: 10 maj 2017 – 02 czerwiec 2017
DNI TYGODNIA: środa, piątek
GODZINA: 17:30-19:00
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
PROWADZI: Sonia Mędrala
CENA: 160zł

WAŻNE!

1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 100zł*
2. Respektujemy karty Multisport z kaucją 100zł, zwrotną przy wykorzystaniu 8 zajęć. Można odrobić nieobecność na zajęciach do 2 tygodniu po zakończeniu kursu. Cena niewykorzystanych zajęć to 15zł/1wejście.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY
• poprzez formularz zgłoszeniowy tego wydarzenia
• telefonicznie: +48 536 909 707
• osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18

*ZADATEK
Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku, w wysokości 100zł, w recepcji szkoły lub na konto szkoły Joga Centrum: 79 1140 2004 0000 3402 7650 6266. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Joga Sivananda”.

CZYM JEST JOGA SIVANANDA?

• To klasyczna joga czerpiąca inspiracje z Hatha Jogi.
• Joga Sivananda poza wzmocnieniem mięśni i rozciąganiem ciała, kładzie bardzo duży nacisk na ćwiczenia oddechowe i naukę głębokiego relaksu.
• Praktyka Jogi Sivananda rozwija świadomość ciała oraz naszą uważność. Poprzez ćwiczenia koncentrujące się na maksymalnym spinaniu i rozluźnianiu poszczególnych mięśni, zdobywamy umiejętność pełnego, celowego rozluźnienia mięśni i całego ciała, ale również zwiększamy swoją świadomość i czucie napięć w naszym organizmie. • Wykonując poszczególne asany, koncentrujemy się na napięciu i rozciągnięciu tylko tych mięśni i ścięgien, które potrzebne nam są do wykonania tej pozycji. Pozostałe części ciała pozostają rozluźnione i zrelaksowane. Po wyjściu do pozycji przenosimy uwagę na oddech, koncentrując się na głębokich wdechach i pełnych powolnych wydechach

OPIS ZAJĘĆ W JOGA CENTRUM Z SONIĄ MĘDRALĄ
Zajęcia rozpoczynamy relaksem, co pozwala odciąć się od świata zewnętrznego i przez 1.5h skoncentrować się tylko na sobie. Dodatkowo, uważność, wzmacniamy ćwiczeniami oddechowymi, które wykonujemy zaraz po relaksie. Po relaksie i ćwiczeniach oddechowych przechodzimy do pełnej ćwiczeń – powitań słońca i wachlarza asan, które kolejno wzmacniają oraz rozciągają poszczególne części naszego ciała.

Zajęcia kończymy relaksem. Na koniec, po wspólnej praktyce zapraszamy, na dół, na dzban ciepłej herbaty, by zachować nabyte podczas wyciszenia, odprężenie i w pełni sił wkroczyć do otaczającego nas świata 🙂

SONIA MĘDRALA
Certyfikowana nauczycielka jogi wg metody Sivananda. Z jogą związana od liceum, kiedy to przypadkiem odkryła na półce książkę do jogi i wkrótce sama stanęła na głowie. Po latach praktykowania odkryła, że joga to nie tylko sprawne ciało, ale również swobodny oddech, większa akceptacja siebie, spokój umysłu i radość z życia 🙂

Poza jogą pracuje z ludźmi integrując ich umysły, ciała poprzez coaching myśli i terapię czaszkowo-krzyżową. Wciąż zachwycona pokładami kreatywności i możliwościami zmian, drzemiącymi w każdym człowieku.

Prywatnie lubi odkrywać tajemnicze miejsca i podróżować do najdalszych zakątków świata!

ZAPRASZAMY!
Joga Centrum & Sonia Mędrala
fot. Olga Baca & Obart Studio

JOGA - KURS PODSTAWOWY

read next