Joga powięziowa. Posturalnie i Intensywnie – grupa średnio zaawansowana

13 lutego 2018

19:00 - 20:30

ul. Biskupia 18, Kraków

Wejście według cennika szkoły

Zakorzeń się w ciele i przestrzeni, zbalansuj swoją sylwetkę, odnajdź siłę płynącą ze wsparcia grawitacji.

Joga powięziowa nowa grupa, na której skupimy się na bardziej wymagających pozycjach kształtujących naszą sylwetkę. Będziemy pracować z mięśniami tonicznymi- posturalnymi- będącymi jednym z elementów systemu odpowiedzialnego za utrzymanie nas w spionizowanej postawie w relacji do siły grawitacji. Życie w zbalansowanej sylwetce, to życie w wiecznym ”tu i teraz”, bez wysiłku, bez lgnięcia do przeszłości i oczekiwań przyszłości, w harmonii pomiędzy dołem i górą, ziemią i niebem.

ZAJĘCIA: wtorek
GODZINA: 19:00 – 20:30
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
PROWADZI: Wojtek Karczmarzyk

Wojtek Karczmarzyk

Jest jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem Jogi inspirowanej nauczaniem Vandy Scarawelii – sięgającej swymi korzeniami do BKS Iyengara i Deshikachara. Jest także Rolferem, certyfikowanym terapeutą metody ROLFING® Integracja Strukturalna, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej.

Wojtek ma 20 letnie doświadczenie z jogą i medytacją. Studia nauczycielskie odbywał w Londynie, gdzie 2 lata prowadził swoją praktykę, asystował w zajęciach Giovanniemu Felicjoni (Dr Brytyjskiego Stowarzyszenia Rolfingu, Nauczyciel ruchu w Europejskim Instytucie Rolfingu) i prowadził Centrum Medytacji Chrześcijańskiej.

W Polsce uczy od 5 lat. Prowadzi regularne warsztaty w kraju i za granicą.

Kurs Podstawowy PLUS- Hatha joga 6.03 - 27.04

read next

Zapisz się na zajęcia!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.