Joga powięziowa od podstaw

Starts 13 września 2018
Ends 6 grudnia 2018

19:00 - 20:30

ul. Biskupia 18, Kraków

Według cennika szkoły

ZAJĘCIA: czwartek
GODZINA: 19:00 – 20:30
PROWADZI: Wojciech Karczmarzyk
CENA: Wejścia według cennika szkoły
ZAPISY: Nie obowiązują

Zajęcia otwarte! Nie obowiązują zapisy.

Podczas zajęć zapoznamy się z podstawowymi asanami i sekwencjami ruchowymi jogi powięziowej. Nauczymy się jak praktykować w relaksie, z pełnią uważności, rozwijając świadomość ciała i czucie powięzi mięśniowej. Wykonywane ćwiczenia będą ukierunkowane na pracę z mięśniami tonicznymi, które odpowiadają za nasze utrzymanie w polu grawitacyjnym. Praca z tymi mięśniami, w przeciwieństwie do pracy z mięśniami fazowymi,które służą nam do pchania, ciągnięcia czy podnoszenia, polega na nauce odpuszczania i podążania z grawitacją.

Tego rodzaju podejście pozwoli nam wyrównać napięcia, zbalansować sylwetkę i uzyskać bezwysiłkową postawę ciała.

Zapewniamy dobre miejsce i sprzęt dedykowane do praktyki jogi, doskonałą, lekką i przyjazną atmosferę.

CO WIĘCEJ?

• W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce;
• Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech!

Jak jest naprawę? Możecie przetestować osobiście odwiedzając naszą szkołę i uczestnicząc w naszych kursach – dlatego tym serdeczniej: ZAPRASZAMY 🙂

Prowadzący:

Wojciech Karczmarzyk – Swoją przygodę z jogą zaczął 20 lat temu od medytacji. Studia nauczycielskie odbywał w Londynie, gdzie 2 lata prowadził swoja pierwszą praktykę asystując w zajęciach Giovanniemu Felicjoni i ucząc się indywidualnie od Ojca Joe Pereiry. W Polsce uczy od 5 lat. Prowadzi regularne warsztaty w kraju i za granicą. Jest jedynym w Polsce certyfikowanym nauczycielem Jogi inspirowanej nauczaniem Vandy Scarawelii – sięgającej swymi korzeniami do BKS Iyengara i Deshikachara. Jest także Rolferem, certyfikowanym terapeutą metody ROLFING® Integracja Strukturalna, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej.

Joga Powięziowa Integralnie - Kurs Nauczycielski

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.