Joga dla początkujących – Kurs Podstawowy 3.07-27.07

Starts 3 lipca 2017
Ends 27 lipca 2017

18:00 - 19:15

ul. Biskupia 18, Kraków

160

Zapraszamy na kurs podstawowy jogi, który przeznaczony jest dla wszystkich osób myślących o rozpoczęciu regularnej praktyki i chcących poznać podstawowe asany. Oraz osób, które wracają do jogi po dłuższej przerwie, również dla tych którzy chcieliby zmienić „coś” w swoim życiu, tak by przed latem wzbudzić wewnętrzną energię, ciało oraz duszę z zimowego odrętwienia!
Pomagając Wam w tym zadaniu, w drugiej połowie maja przygotowaliśmy dla Was kurs dla początkujących prowadzony przez MIRKA KOZŁOWSKIEGO
 
TERMIN KURSU: 3 lipca – 27 lipca 2017
ZAJĘCIA: poniedziałek, czwartek
GODZINA: 18:00 – 19:15
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
PROWADZI: Mirek Kozłowski
CENA: 160zł/ 8 zajęć
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY:
• poprzez formularz zgłoszeniowy tego wydarzenia
• telefonicznie: +48 536 909 707
• osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18
 
CO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE PODSTAWOWYM?
• Stopniowo, krok po kroku poznasz podstawowe pozycje (asany): stojące, leżące, siady, skłony, skręty, wygięcia.
• Dowiesz się jak prawidłowo ustawiać w pozycjach ich podstawę czyli stopy, miednicę i kręgosłup.
• Poznasz pozycje regeneracyjne, w tym odwrócone i relaksacyjne.
• Dowiesz się jak się wykonuje „Powitanie słońca”
• Poznasz sposoby na skuteczny relaks
 
DLACZEGO WARTO UDAĆ SIĘ NA KURS PODSTAWOWY?
• Dzięki poprawności wykonywanych asan jaką każdy z Was nabędzie podczas kursu, będziecie mogli lepiej poczuć i poznać swoje ciało, poprawicie wygląd sylwetki oraz będzie Wam łatwiej usunąć napięcia w ciele.
• Nauczycie się solidnych podstaw, które pomogą Wam w dalszym rozwoju własnej praktyki oraz ułatwią pracę na innych zajęciach
• Wyeliminujecie złe nawyki, wprowadzając nowe, lepsze, w codzienne życie, a to podniesie komfort i jakość Waszego życia.
 
CO WIĘCEJ?
• W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce.
• Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech! 🙂
 
Jak jest naprawę? Możecie przetestować tylko osobiście odwiedzając naszą szkołę i uczestnicząc w naszych kursach – dlatego tym serdeczniej: ZAPRASZAMY 🙂
 
ZALICZKA/KAUCJA:
Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zaliczki lub kaucji, w wysokości 100zł, w recepcji szkoły lub na konto szkoły Joga Centrum: 79 1140 2004 0000 3402 7650 6266. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”kurs podstawowy IV”.
 
WAŻNE
1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 100zł, reszta przy rozpoczęciu kursu.
2. Respektujemy karty MultiSport i OK System z kaucją 100zł, zwrotną po uczestnictwie w 8 zajęciach. Można odrobić nieobecność na zajęciach do tygodnia po zakończeniu kursu. Za niewykorzystane zajęcia z kaucji będzie potrącane 15zł/zajęcia.
 
MIREK KOZŁOWSKI
Jest doktorem nauk fizycznych, którego kariera naukowa nie zafascynowała. Postanowił więc, skupić się na tym co uważa za naprawdę istotne: czyli jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy. Od zetknięcia się z jogą oraz jej praktyki minęło już ponad 15 lat. A od rozpoczęcia regularnej praktyki oraz nauczania, minęło ponad 10 lat.
Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził, zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę przygotowując do głębszych jogicznych praktyk opartych na skupieniu uwagi. Od jesieni 2016 roku stał się szczęśliwym właścicielem szkoły Joga Centrum – znanej wcześniej pod nazwą Joga na Biskupiej.
Odkąd przejął szkołę w Joga Centrum nastąpiło wiele zmian w grafiku oraz samym wyglądzie szkoły. Pojawiło się dużo więcej pasji, zaangażowania, nowych, znakomitych instruktorów jaki osób, które pomagają obsługiwać szkołę.

 

Pozdrawiamy,
jogacentrum.org
fot. Olga Baca & Obart Studio

Wakacje z jogą w Sopatowcu: 31.07 - 06.08

read next