Joga dla par na Walentynki!

15 lutego 2020

17:00 - 19:30

ul. Biskupia 18, Kraków

50 zł

Drodzy Jogini Walentynki już tuż tuż, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalnie wydarzenie.

Jogę w parach!

Warsztat skierowany nie tylko dla par w powszechnym rozumieniu – można przyjść z partnerem, koleżanką, znajomym, mamą, siostrą. Z osobą, którą dobrze znacie lub… którą chcecie poznać bliżej, bo cóż bardziej zbliża niż wspólna praktyka?

Zróbcie prezent dla bliskiej wam osoby z okazji tego wyjątkowego dnia!

Czego możecie spodziewać się na warsztacie?

Będziemy pracować w parach nad uważnością oddechu, czuciem przestrzeni swojej i partnera. Wykonując proste i przyjemne ćwiczenia będziemy uczyć się otwierania na drugą osobę i skutecznej asertywnej komunikacji z uważnością na swoje i cudze granice. Praktyka Vinyasy wzmocni nasze ciało i poprzez uważność i pomoc partnera pozwoli głębiej wejść w pozycję asan. Po pracy nad ciałem popracujemy w kręgu nad naszym głosem i w lekkiej atmosferze poznamy kilka technik automasażu szyi i ćwiczeń otwierających aparat głosu. Następnie wspólne chantowanie (recytowanie mantr) otworzy nasze gardła i podniesie wibracje, pokazując nam magię i moc drzemiącą w mantrach i w nas samych. Przyjemna  relaksacja oparta o świadomość własnego ciała, muzykę, aromaterapię i pozytywne emocje, pozwoli nam ugruntować się w nowo zdobytym doświadczeniu i zakończyć warsztat z uśmiechem na twarzy.

Data: 15 lutego
Cena: 50 zł/ os
Godziny: 17:00 – 19:30
Lokalizacja: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Prowadzi: Magda Skwarek i Anna Zaborniak

Na to wydarzenie nie akceptujemy karnetów, kart MultiSport oraz OK System.

Zapisy:

– mailowo: kontakt@jogacentrum.org
– telefonicznie: 536 909 707
– przez grafik na stronie tutaj (wystarczy że wchodząc w grafik klikniesz na „kursy” i wybierzesz Joga w parach)

Rezerwacja miejsca na warsztacie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 50 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Joga w parach”.

Serdecznie zapraszamy!

Ania & Magda

O prowadzących:
Anna Zaborniak
Pierwszy raz z jogą spotkała się jako nastolatka uczęszczając na zajęcia teatralne. Wtedy asany były dla niej tylko częścią rozgrzewki aktorskiej. Jak jednak wspomina po latach to właśnie tam zaczęła naprawdę uczyć się jogi. Poznała, czym jest świadomość ciała, praca z oddechem, emocjami, uważność, wizualizacja. Później poznając różne style natknęła się w końcu na tradycję Bihar School, które stała się jej Ścieżką Serca. Wierzy, że praktyka zaczyna się od oddechu, a najistotniejsze jest doświadczenie własne. Na swoich zajęciach stara się stworzyć atmosferę sprzyjającą relaksacji, tak, aby każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, mógł doświadczyć jogi po swojemu, w takim zakresie, jaki jest dla niego odpowiedni na dany moment.

Magdalena Skwarek

Mam na imię Magda, swoją praktykę jogi zaczęłam przeszło dziesięć lat temu, a od 3 lat jestem jej nauczycielem. Na pytanie „jak znalazłam jogę?” odpowiadam: „Joga znalazła mnie, ja miałam tylko otwarte serce i wciąż je dla niej otwieram”. Moje podejście do nauczania jest kompleksowe, zindywidualizowane, mające na celu obudzenie naszego połączenia z ciałem, przekraczanie naszych granic, aby lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami i oferować ciału większą mobilność. Praktykowałam wiele lat Jogę Metoda Iyengara, Hatha jogę, które dały mi mocne fundamenty. Z czasem bliższa stała się dla mnie dynamiczna praktyka Vinyasy, która polega na przechodzeniu z jednego punktu do drugiego przy jednoczesnym wspomaganiu się oddechem, który staje się narzędziem do osiągnięcia stanu przepływu, stanu „flow”. Ukończyłam międzynarodową szkołę Jogi – 5 Elements (International School Of Yoga & Movements registered by Yoga Alliance, RYT 300). Prowadzenie zajęć, jogi w takich krajach jak Iran czy Indie dały mi szersza perspektywę, nauczyły ze joga to jedność, droga do stawania się lepszą wersja siebie.

Warsztat oddechowy wg metody K. Butejki

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.