Joga dla Kobiet – PMS i Menstruacja

7 marca 2020

11:00 - 14:00

ul. Biskupia 18, Kraków

60 zł

Warsztat ten nie jest przeznaczony tylko dla kobiet które mają akurat Menstruację, a dla każdej która chce poznać proste i praktyczne sposoby na załagodzenie napięcia związanego z menstruacją i objawami PMS.

Zrób sobie prezent na dzień kobiet!

Zapraszamy na relaksującą, rozluźniającą i przyjemną kobiecą praktykę, która pozwoli Ci odkryć naturalnie dostępne narzędzia z których możesz skorzystać podczas menstruacji.

Praktyka to zestawienie asan jogi, technik oddechowych, aromaterapii i głębokiej relaksacji.

Gdzie: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Kiedy: 7 marca od 11:00 -14:00
Cena: 60 zł

Na to wydarzenie nie akceptujemy karnetów, kart MultiSport oraz OK System.

Zapisy:
– mailowo: kontakt@jogacentrum.org
– telefonicznie: 536 909 707

Rezerwacja miejsca następuje po opłaceniu wejścia. Wpłaty w wysokości 60 zł można dokonać w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Joga dla kobiet”.

Prowadząca
Magdalena Grab – „Najważniejszy jest dla mnie w życiu balans i podejście holistyczne. Moja joga to hybryda wielu nurtów – Vinyasa Flow, Yin, Kundalini, szczypta Iyengara by działać na ciała w tych przestrzeniach, w których potrzeba z odpowiednimi narzędziami. Lubię doświadczać na wielu poziomach wszystkimi zmysłami i tak też konstruuję praktykę dla siebie i innych – na zajęciach ze mną często można dotknąć aromaterapii czy posmakować czekolady :-). Dbam o to, by praktyka była zróżnicowana i dotykała każdej warstwy człowieka. Ważny jest oddech, siła, mobilność, elastyczność, płynność ale przede wszystkim – dobre samopoczucie płynące z uwolnienia kreatywnej energii i spokoju w sercu.

W poszukiwaniu harmonii. Ciało, umysł, duch w świadomym ruchu.

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.