Jesienne Ukojenie Ciała i Ducha

Starts 28 października 2020
Ends 31 października 2020

17:00 - 14:30

Mandala Beskidy

W zależności od pokoju

Z Joga Centrum w październiku! Jesienne ukojenie ciala i ducha.
Jesienna aura, rześkie powietrze i promienie słońca przebijające się przez złote liście za dnia, a wieczorem ciepło rozgrzanego kominka w baśniowej atmosferze.
Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, odskoczni od codzienności wybierz się z nami na inspirujący, aktywny weekend do Mandali. To magiczny, drewniany dom, położony na szczycie góry w niesamowicie malowniczym zakątku Beskidu Małego, blisko Suchej Beskidzkiej.
PROGRAM:
– Joga – to podstawa- prowadzona przez Monikę Broz Vinyasa joga, dostosowana do każdego poziomu praktyki to uczta dla ciała i ducha. Energizujący i relaksujący flow przy dźwiękach muzyki w aromatach olejków eterycznych.
– Medytacje i wizualizacje z Agnieszką – duchowe podróże!
Doświadczenie wyciszenia na poziomie myśli, ciała i emocji.
W trakcie warsztatów będziemy uwalniać napięcia i stres poprzez pracę z ciałem, wizualizacje i kreatywną twórczość.
– Trzy razy dziennie wegetariańskie posiłki-sama przyjemność!
Posiłki przygotowane z miłością z lokalnych, sezonowych darów matki ziemi.
– Czas wolny – spacery i rozmowy.
Program wyjazdu jest bardzo bogaty ale znajdzie się też czas na kontemplację czy lekturę.
– Taniec – dla odważnych!
Specjalnie dobrana muzyka poniesie nasze ciała w krainę baśni i fantazji.
– Ognisko- tylko bez kiełbasek.
Żywioł ognia pozwoli nam wypalić nagromadzone stresy i negatywne jakości w naszym życiu.
Jeśli czujesz przyciąganie, ciekawość czy…, poniżej znajdziesz więcej informacji.

Dla kogo: Wyjazd skierowany jest do osób które chciałyby doświadczyć wyciszenia, relaksacji i niezapomnianych podróży w głąb swojej duszy, jak i poznać ciekawe osoby.

Daty: 28- 31 Października
Zakwaterowanie: pokoje:
1 osobowe (king size bed),
3 osobowe, 4 osobowe i 7 osobowe.
Cena (ze wszystkim):
– pokój 1 osobowy:
early bird (do 30 września) 1025 zł
po 30 września- 1050 zł
– pokój 3 osobowy:
early bird (do 30 września) 925 zł
po 30 września- 950 zł
– pokój 4 osobowy:
early bird (do 30 września) 900 zł
po 30 września- 925 zł
– pokój 7 osobowy,
early bird (do 30 września) 875 zł
po 30 września- 900 zł
Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres kontakt@jogacentrum.org
Zadatki:
Bezzwrotne zadatki w wysokości 500 zł prosimy wpłacać na konto 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule przelewu wpisując „Mandala”, lub wpłacić gotówkę w studio Joga Centrum ul. Biskupia 18, Kraków. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.
Lokalizacja: Targoszów – 70 km od Krakowa
Transport: We własnym zakresie – pomożemy skoordynować.
Uwaga! Dostępne są pokoje 2, 3, 4 i 7 osobowe.
O miejscu: Ośrodek – Mandala, położony jest we wsi Targoszów w Beskidzie Małym, blisko lasu w otoczeniu pól i łąk z przepięknym widokiem na szczyty Beskidów, Babią Górę i Pilsko. Czekają na Was przytulne pokoje gościnne z balkonami, duża sala 110 m2 z widokiem na rozległą górską panoramę. Sala ma drewnianą, podgrzewaną podłogę, przystosowaną do praktyki jogi, dwa kominki i przylegający do niej duży drewniany taras 100 m2 umożliwiający ćwiczenia i odpoczynek na świeżym powietrzu.
Prowadzące:
Aga Piotrowska – certyfikowany Soul Coach i instruktor terapii ekspresyjnych, coach ICF w obszarze kariery i przywództwa, trenerka rozwoju osobistego wspierająca liderów w budowaniu samoświadomości, efektywnej współpracy i komunikacji i odporności na stres. Pasjonatka pracy z ciałem, tańczy i praktykuje jogę. Trzyma twórcze kręgi dla kobiet. Jest w procesie kształcenia w obszarze choreoterapii. W prowadzonych przez siebie warsztatach rozwoju osobistego wykorzystuje narzędzia Soul Coachingu®, Transformational Presence, techniki kreatywności, ruch i wizualizację.
W mojej pracy z ludźmi łączę to, co konkretne z głosem serca: pomagam odkrywać i stosować praktyczne narzędzia bycia liderem dla siebie i innych, słuchając intuicji oraz ciała.
Kocham tworzyć: maluję i piszę. Wierzę, że harmonia i spokój są w każdym z nas. Szukam wciąż sposobów na ich odkrywanie poprzez praktykę obecności i akceptacji i zachęcam do tego innych. Wierzę, że świadomy ruch i kreatywność potrafią uruchamiać w nas moc transformacji i energię do działania i spełniania siebie.
Monika Broz – certyfikowany nauczyciel w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) przez Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Swoją praktykę rozpoczęła w 2005 roku w USA. Monika jest również niezwykle docenianym fotografem portretowym oraz biznesowym (personal branding) dla przedsiębiorczych kobiet z całego świata, jej prace pojawiały się w największych magazynach, jak Cosmopolitan, Forbes, czy Washington Post. Po 25 latach za oceanem powróciła w 2017 roku do Krakowa, gdzie mieszka na stałe i jest współwłaścicielką studia Joga Centrum.

Medytacja i Joga w Oazie Leńcze

read next

Napisz wiadomość!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.