Jesień w Tęczowej Dolinie/ Joga, gongi, medytacja, cacao i rapee

Starts 12 września 2019
Ends 15 września 2019

17:30 - 14:00

Tęczowa Dolina

725.00 zł do 15 sierpnia 795.00 zł po 15 sierpnia

Jogini!

Rozpoczynamy zapisy na wczesno-jesienny długi (wrzesień 12-15) weekend z jogą i medytacją w otoczeniu gór i lasów, w malowniczym ośrodku Tęczowa Dolina, położonym w Beskidzie Wyspowym, około 1.15 min od Krakowa.

Warsztaty Jogi i Medytacji będą prowadzone przez Monikę Broz (Joga) i Piotra Płanetę (Medytacja, Gongi, Kakao). Wyżywienie wegetariańskie i wegańskie- wszystko stworzone z ekologicznych, lokalnych produktów w zgodzie z kuchnią 5-ciu przemian. Zakwaterowanie w uroczym domu z przepiękną salą do jogi, ogromnym tarasem i sadem z hamakami. Naokoło domu ścieżki na leśne spacery i medytacje.

W PROGRAMIE:

Joga Vinyasa & Hatha- 6 zajęć – z Monika Broz

Zajęcia Moniki są dynamiczne, wypełnione mocną pozytywną energią, przy muzyce. Bez spiny, bez oceny i na luzie- dla wszystkich bez wyjątku! Spocicie się, ale w nagrodę otrzymacie głęboki, luksusowy relaks.

Monika (która jest w Krakowie na stałe po 25 letnim pobycie w USA) praktykowała jogę przez ostatnie 15 lat, a w 2016 otrzymała certyfikat w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra, NYC). Jest nauczycielem cerytfikowanym przez Yoga Alliance.

Medytacja, Gongi i Kakao- z Piotr Invoker Płaneta

Warsztaty medytacji w duchu wczesnego buddyzmu:

Medytacja w duchu wczesnego buddyzmu to pozbawiona rytuałów oraz niespłycona przez współczesne czasy praktyka wnikliwej obserwacji umysłu i kultywowania otwartego serca. Poprzez obserwację i akceptację wszelkich treści umysłu, uczymy się polepszać swój psychofizyczny stan bez wypierania i tłumienia trudnych emocji czy myśli. Dzięki pogłębieniu wglądu i spokoju umysłu, stopniowo otwieramy się na kolejne warstwy jego błogiej natury, doświadczamy mistycznej intuicji, duchowej lekkości i medytacyjnego szczęścia. Podczas wyjazdu odbędą dwa wykłady wprowadzające do medytacji oraz kilka sesji praktycznych, które pozwolą Wam nauczyć się tej praktyki i doświadczyć jej efektów.

Medytacyjna podróż w dźwiękach gongu:

Kąpiel w dźwiękach gongu, pomoże wam- dzięki odpowiednio pobudzonym wibracjom gongu oraz technikom medytacyjnym doświadczyć stanu głębokiego relaksu, introspekcji oraz uruchomić psychofizyczne procesy uzdrawiania. Wibracje pochodzące z terapeutycznego gongu tam-tam o stucentymetrowej średnicy silnie wpływają na pobudzenie i oczyszczenie ciała energetycznego.

Ceremonia kakao i rapee: medytacja, taniec intuicyjny, oczyszczenie i kierunkowanie energii duchowej.

Ceremonia kakao zacznie się od wypicia specjalnego ceremonialnego kakao i medytacji. Kiedy kakao zacznie działać i rozbudzi naszą energię i zmysły, przejdziemy do wspólnego tańca podczas którego będziecie mogli wejść w głębszy kontakt z samymi sobą oraz innymi ludźmi. Pojawi się przestrzeń na wyrażenie i doświadczenie szerokiego spektrum uczuć. Całość zakończy ceremonia rapee, podczas której będzie mogli stworzyć intencję, skomunikować się ze swoją intuicją i odczuć silne doznania oczyszczenia i pobudzenia energetycznego. Prowadzący ma ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresach muzyki, medytacji, jak i w prowadzeniu wszelkich procesów duchowych, także możecie spodziewać się procesów które będą dla Was owocne. To wszystko w towarzystwie specjalnie dobranej muzyki miksowanej na żywo, która nada niezapomniany ton całemu doświadczeniu.

Piotr Planeta jest nauczycielem medytacji buddyjskiej i muzykiem. Naucza w duchu tajskiej tradycji leśnej buddyzmu therawady. Pisze doktorat z filozofii o metodach medytacji w tej tradycji. Dziesiątki razy występował na międzynarodowych i krajowych konferencjach naukowych prezentując referaty dotyczące medytacji, filozofii buddyjskiej, odmiennych stanów świadomości, filozofii religii i psychologii transpersonalnej. Prowadził dziesiątki autorskich warsztatów medytacji z elementami muzykoterapii na terenie różnych miast w Polsce. Ma tysiące godzin praktyki za sobą, zarówno na poduszce, jak i poza nią. Łączy praktykę głębokiej medytacji z zaawansowanym intelektualnym rozumieniem nauk buddyjskich. Jako muzyk gra regularnie na imprezach i festiwalach muzyki psychodelicznej na terenie całej Polski. Zajmuje się leczeniem dźwiękiem za pomocą gongu terapeutycznego. Wykorzystuje gong również aby pomóc początkującym w medytacji.

Ograniczona liczba miejsc!

725.00 zł do 15 sierpnia
795.00 zł po 15 sierpnia

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie 536 909 707 lub mailowo kontakt@jogacentrum.org

Zadatki:

Bezzwrotne zadatki w wysokości 350 zł prosimy wpłacać na konto 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297 w tytule przelewu wpisując „Tęczowa Dolina”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.

Warsztat Tarot dla Początkujących z ‘Tarot Master’

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.