Intensywny kurs pracy z czakrami – Online

Starts 26 marca 2021
Ends 29 marca 2021

18:30 - 20:30

Online

160 zł

Czakry to punkty w naszym ciele, w których kumuluje się, aktywuje, a czasem drzemie zablokowana energia. Na poziomie fizycznym każda z nich łączy się z konkretnymi gruczołami, funkcjami ciała, rejonami i zadaniami mózgu.

System oraz filozofia czakr opiera się nie tylko na zrozumieniu subtelnych połączeń pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami, ale również na rozpoznaniu subtelnych przepływów energii w ciele oraz metod zarządzania nimi.

W praktyce oznacza to możliwość wpływania na zdrowe, sprawne funkcjonowanie systemu hormonalnego oraz nerwowego, świadome zarządzanie emocjami, możliwość przeprogramowania skłonności oraz dominujących tendencji w oparciu o pogłębienie zjawiska neuroplastyczności mózgu, a także rozpoznanie oraz przebudowanie ślepo powielanych schematów reakcji i funkcjonowania.

Każdy dzień kursu poświęcony jest innym punktom w ciele, a więc innym gruczołom, organom, innym emocjom i aspektom umysłu.

Cztery intensywne dni pracy pozwalają Ci na bycie w nieustannym procesie, który wspomagają zadania uważnościowe do samodzielnego wykonania pomiędzy pracą na naszych dwugodzinnych spotkaniach.

Spotkania będą całościowymi procesami, składającymi się z następujących elementów:

  • praktyka asan
  • krótki, konkretny wykład
  • sesja zawierających w zależności od dnia elementy zadań uważnościowych, medytacyjnych, pracy z energią i nieuświadomioną częścią umysłu z naciskiem na procesy pobudzające neuroplastyczność mózgu, a więc zmieniające połączenia neuronalne tu i teraz

PLAN ZAJĘĆ:

19 marca (piątek): MOOLADHARA: ugruntowanie i zakorzenienie oraz SWADISTHANA: energia twórcza czyli kreatywność i seksualność
20 marca (sobota): SWADISTHANA oraz MANIPURA: aktywność i działanie
21 marca (niedziela): ANAHATA: miłość, emocje, wrażliwość oraz VISUDHI: komunikacja i asertywność
22 marca (poniedziałek): AJNA: Intuicja oraz SAHASRARA: szlachetność i połączenie 

Kiedy: 26-29 marca 2021
Godzina: 18:30 – 20:30
Prowadzi: Anna Rutkowska
Cena: 160 zł (cztery spotkania, łącznie osiem godzin pracy)
Zapisy: kontakt@jogacentrum.org
Lokalizacja: Online

Na ten kurs NIE akceptujemy kart MultiSport Plus i OK System.

ZADATKI:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po opłaceniu kursu. Wpłaty 160 zł za kurs możesz dokonać gotówką na recepcji przy ul. Biskupiej 18 lub na konto Joga Centrum: 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Kurs online pracy z czakrami”.

Wpłata w szkole możliwa wyłącznie gotówką ze względu brak terminala.

WAŻNE!

  1. Na kurs obowiązują zapisy.
  2. Opłacenie kursu jest gwarancją rezerwacji miejsca.
  3. Prosimy o przemyślane zapisy – w przypadku rezygnacji z kursu wpłata nie jest zwracana.
  4. Karnet jest imienny i nie ma możliwości przepisania go na osobę trzecią.

ANNA RUTKOWSKA

Joga stała się stałym elementem drogi Ani w wieku dwunastu lat, kiedy to rozpoczęła praktykę, następnie chęć rozwoju i głębszych poszukiwań zaprowadziła ją do źródła, czyli do Indii, dokąd stale wraca ucząc się u tamtejszych nauczycieli w tradycyjnych aszramach oraz kończąc tam kursy nauczycielskie jogi klasycznej oraz terapii jogą.

Z wykształcenia filozof, tancerka tanga argentyńskiego, autorka projektów podróżniczych związanych między innymi z filozofią wschodu.

Uczy jogi w holistycznej formie, czyli także w obszarze technik oddechowych i medytacyjnych, filozofii, zdrowia i sposobu odżywiania oraz pracy nad emocjami. Autorka oraz organizatorka licznych warsztatów w Polsce i za granicą.

Z sukcesem prowadzi grupy poprzez pracę z czakrami i odblokowywaniem potencjału do kreacji własnego życia.

Medytacja i Joga Nidra w dźwiękach gongów

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.