Hatha Joga – Kurs podstawowy PLUS

Starts 4 lipca 2017
Ends 28 lipca 2017

18:00 - 19:15

ul. Biskupia 18, Kraków

160 zł

„Hatha joga kurs podstawowy PLUS” – co to znaczy? Jest to kurs dla wszystkich którzy znają już podstawowe pozycje, ale chcieli by dalej rozwijać swoje zdobyte wcześniej umiejętności! Jest to kurs otwarty dla tych, którzy chcieliby przedłużyć pracę z Kursu Podstawowego Hatha Jogi w Joga Centrum lub dla tych którzy swoją podstawową wiedzę nabyli gdzieś indziej i chcieliby ją teraz podszlifować. Zajęcia otwarte – można się przyłączyć w dowolnym momencie.
 
TERMIN KURSU: 4 lipca – 28 lipca 2017
ZAJĘCIA: wtorek, piątek
GODZINA: 18:00 – 19:15
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
PROWADZI: Mirek Kozłowski
CENA: 160zł/8 zajęć
 
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY:
• poprzez formularz zgłoszeniowy tego wydarzenia
• telefonicznie: +48 536 909 707
• osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18
 
CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W RAMACH HATHA JOGA KURS PODSTAWOWY PLUS?
• Poznasz dokładniejszą pracę z ciałem oraz nieco bardziej zaawansowane asany
• Nauczysz się płynniejszego przechodzenia między asanami
• Zaczniesz się przyglądać jak zachowuje się twój oddech w praktyce, a wraz z uważnością oddechu obudzi się uważność procesów wewnętrznych w ciele i umyśle.
• Poznasz w detalach jak prawidłowo wykonywać asany które do tej pory poznaliśmy w ramach kursu podstawowego, tak aby wykorzystać ich pełen terapeutyczny potencjał.
• Wzmocnisz ciało tak by przygotować się do uczestnictwa w grupach ogólnych.
DLACZEGO WARTO UDAĆ SIĘ NA HATHA JOGI KURS PODSTAWOWY PLUS?

• Dzięki poprawności wykonywanych asan, jaką nabędziesz w trakcie kursu, będą one działać głęboko terapeutycznie i integrująco na ciało i ducha.
• Będzie można rozpoznać źródła dolegliwości ciała, może uda się nad nimi zapanować, poprawisz wygląd sylwetki oraz zredukujsz napięcia w ciele
• Dzięki wysiłkowi włożonemu w praktykę jogi poprawisz soją kondycję fizyczną
• Poznasz ciekawe, inspirujące asany oraz zdobędziesz bardzo solidne podstaw, które pomogą Ci w dalszym rozwoju własnej praktyki oraz ułatwią pracę na innych bardziej zaawansowanych zajęciach
• Wyeliminujecie złe nawyki, wprowadzając nowe, lepsze w codzienne życie, a to podniesie komfort i jakość Twojego życia.
CO WIĘCEJ?
• W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce.

• Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech! 

Jak jest naprawę? Możecie przetestować tylko osobiście odwiedzając naszą szkołę i uczestnicząc w naszych kursach – dlatego tym serdeczniej: ZAPRASZAMY 🙂
ZALICZKA/KAUCJA:
Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zaliczki lub kaucji, w wysokości 100zł, w recepcji szkoły lub na konto szkoły Joga Centrum: 79 1140 2004 0000 3402 7650 6266. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”kurs podstawowy plus II”.
WAŻNE
1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 100zł, reszta przy rozpoczęciu kursu.
2. Respektujemy karty Multisport i OK System z kaucją 100zł, zwrotną po uczestnictwie w 8 zajęciach. Można odrobić nieobecność na zajęciach do tygodnia po zakończeniu kursu. Za niewykorzystane zajęcia z kaucji będzie potrącane 15zł/zajęcia.
 
MIREK KOZŁOWSKI
Jest doktorem nauk fizycznych, którego kariera naukowa nie zafascynowała. Postanowił więc, skupić się na tym co uważa za naprawdę istotne: czyli jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy. Od zetknięcia się z jogą oraz jej praktyki minęło już ponad 15 lat. A od rozpoczęcia regularnej praktyki oraz nauczania, minęło ponad 10 lat. Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził, zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę przygotowując do głębszych jogicznych praktyk opartych na skupieniu uwagi. Od jesieni 2016 roku stał się szczęśliwym właścicielem szkoły Joga Centrum – znanej wcześniej pod nazwą Joga na Biskupiej. Odkąd przejął szkołę w Joga Centrum nastąpiło wiele zmian w grafiku oraz samym wyglądzie szkoły. Pojawiło się dużo więcej pasji, zaangażowania, nowych, znakomitych instruktorów jaki osób, które pomagają obsługiwać szkołę.

Sivananda Joga - Kurs dla początkujących 12.07 - 04.08

read next