Hatha joga – kurs podstawowy 3.01 – 25.02.2019

Starts 3 stycznia 2019
Ends 25 lutego 2019

18:00 - 19:15

ul. Biskupia 18, Kraków

300 zł

TERMIN KURSU: 3.01 – 25.02. 2019
ZAJĘCIA: Poniedziałek i czwartek
GODZINA: 18:00-19:15
PROWADZI: Ilona Łyżwa
CENA: 300 zł/ 16 zajęć
ZAPISY: Obowiązują

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY:

• mailowo: kontakt@jogacentrum.org
• przez formularz wydarzenia
• telefonicznie: +48 536 909 707
• osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE PODSTAWOWYM?

• Stopniowo, krok po kroku poznasz podstawowe pozycje (asany): stojące, leżące, siady, skłony, skręty, wygięcia;
• Dowiesz się jak prawidłowo ustawiać w pozycjach ich podstawę czyli stopy, miednicę i kręgosłup;
• Poznasz pozycje regeneracyjne, w tym odwrócone i relaksacyjne;
• Dowiesz się jak się wykonuje „Powitanie słońca”;
• Poznasz sposoby na skuteczny relaks;

DLACZEGO WARTO UDAĆ SIĘ NA KURS PODSTAWOWY?

• Dzięki poprawności wykonywanych asan jaką każdy z Was nabędzie podczas kursu, będziecie mogli lepiej poczuć i poznać swoje ciało, poprawicie wygląd sylwetki oraz będzie Wam łatwiej usunąć napięcia w ciele;
• Nauczycie się solidnych podstaw, które pomogą Wam w dalszym rozwoju własnej praktyki oraz ułatwią pracę na innych zajęciach;
• Wyeliminujecie złe nawyki, wprowadzając nowe, lepsze, w codzienne życie, a to podniesie komfort i jakość Waszego życia;

CO WIĘCEJ?

• W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce.
• Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech! 🙂
 
Jak jest naprawę? Możecie przetestować tylko osobiście odwiedzając naszą szkołę i uczestnicząc w naszych kursach – dlatego tym serdeczniej: ZAPRASZAMY!
 

ZALICZKA – karnety:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zaliczki, w wysokości 150 zł, w recepcji lub na konto szkoły Joga Centrum: 93 1140 2004 0000 3002 7729 4820. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”kurs podstawowy II”.

KAUCJA – MultiSport lub OK System:

Rezerwacja miejsca w przypadku OK System lub kart MultiSport – prosimy o wpłatę kaucji w wysokości 150 zł, w recepcji lub na konto szkoły Joga Centrum: 08 1140 2004 0000 3802 7719 9346. W tytule prosimy wpisać nazwę kursu ”kurs podstawowy II”

Wpłata w szkole możliwa wyłącznie gotówką ze względu brak terminala.

WAŻNE!

1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 150 zł – reszta przy rozpoczęciu kursu.
2. Respektujemy karty MultiSport i OK System z kaucją 150 zł, zwrotną po uczestnictwie w 16 zajęciach. Można odrobić nieobecność na zajęciach do zakończenia kursu. Za niewykorzystane zajęcia z kaucji będzie potrącane 15 zł/zajęcia.
3. Kaucję można odebrać do 3 miesięcy po zakończeniu kursu.

Prowadząca: Ilona Łyżwa

Była nauczycielka, przedsiębiorczyni oraz pracowniczka korporacji. Jogę praktykuje od 5 lat. Uczestniczka szkolenia nauczycielskiego u Ewy Wardzały i Nataszy Moszkowicz. Fascynuje ją joga jako rozwój, droga życiowa, nieustający proces kontaktowania się ze sobą, który budzi uważność i rzuca światło na niedostępne zakamarki w ciele, gdzie ta uważność i światło nie dociera. Wierzy, że kiedy to światło rozbłyśnie, nie da się go już zgasić 🙂 Praca z ludźmi daje jej wiele radości, sprawia, że sama jest w nieustannym procesie nauki i zmiany. Uczenie stwarza jej możliwość wspólnego bycia razem tu i teraz.

Noworoczny Medytacyjny Koncert Mis Himalajskich

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.