Joga dla początkujących – kurs podstawowy 09.03.2017 – 11.05.2017

Starts 9 marca 2017
Ends 1 maja 2017

18:00 - 19:15

Joga Centrum, Biskupia 18, Kraków

290

Powiew wiosny czuć już w oddali, dlatego czas najwyższy powoli budzić swoją wewnętrzną energię, ciało oraz duszę z zimowego odrętwienia 🙂 Jak możemy to zrobić? Całkiem prosto: rozpoczynając regularną praktykę jogi! Pomagając Wam w tym zadaniu, z początkiem marca przygotowaliśmy dla Was nowy kurs dla początkujących prowadzony przez Mirka Kozłowskiego.

JOGA – KURS PODSTAWOWY, przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć regularną praktykę, poznać podstawowe asany; osób, które wracają do ćwiczeń po dłuższej przerwie oraz dla tych którzy chcieliby zmienić „coś” w swoim życiu 🙂

TERMIN KURSU: 09.03.2017 – 11.05.2017
ZAJĘCIA: poniedziałek, czwartek
GODZINA: 18:00 – 19:15
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
PROWADZI: Mirek Kozłowski
CENA: 290zł/16 zajęć
WAŻNE: na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zaliczki
UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY:

•    poprzez formularz zgłoszeniowy tego wydarzenia
•    mailowo: kontakt@jogacentrum.org
•    telefonicznie: +48 536 909 707
•    osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18

ZALICZKA:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zaliczki, w wysokości 100zł, w recepcji szkoły lub na konto szkoły Joga Centrum: 79 1140 2004 0000 3402 7650 6266. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”kurs podstawowy II”.

CO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE PODSTAWOWYM?

•    Stopniowo, krok po kroku poznasz podstawowe pozycje (asany): stojące, leżące, siady, skłony, skręty, wygięcia.
•    Dowiesz się jak prawidłowo ustawiać w pozycjach ich podstawę czyli stopy, miednicę i kręgosłup.
•    Zwiększysz świadomość swojego ciała gdyż nauczysz się je obserwować „od wewnątrz” poprzez czucie go.
•    Poznasz pozycje regeneracyjne, w tym odwrócone i relaksacyjne.
•    Dowiesz się jak się wykonuje „Powitanie słońca”
•    Poznasz sposoby na skuteczny relaks

DLACZEGO WARTO UDAĆ SIĘ NA KURS PODSTAWOWY?

•    Dzięki poprawności wykonywanych asan jaką każdy z Was nabędzie podczas kursu, będziecie mogli lepiej poczuć i poznać swoje ciało, poprawicie wygląd sylwetki oraz będzie Wam łatwiej usunąć napięcia w ciele.
•    Nauczycie się solidnych podstaw, które pomogą Wam w dalszym rozwoju własnej praktyki oraz ułatwią pracę na innych zajęciach
•    Wyeliminujecie złe nawyki, wprowadzając nowe, lepsze, w codzienne życie, a to podniesie komfort i jakość Waszego życia.

CO WIĘCEJ?

•    W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce.
•    Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech! 🙂

Jak jest naprawę? Możecie przetestować tylko osobiście odwiedzając naszą szkołę i uczestnicząc w naszych kursach – dlatego tym serdeczniej: ZAPRASZAMY 🙂

 

MIREK KOZŁOWSKI O SOBIE

Jest doktorem nauk fizycznych, którego kariera naukowa nie zafascynowała. Postanowił więc, skupić się na tym co uważa za naprawdę istotne: czyli jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy. Od zetknięcia się z jogą oraz jej praktyki minęło już ponad 15 lat. A od rozpoczęcia regularnej praktyki oraz nauczania, minęło ponad 10 lat. Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził, zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę przygotowując do głębszych jogicznych praktyk opartych na skupieniu uwagi. Od jesieni 2016 roku stał się szczęśliwym właścicielem szkoły Joga Centrum – znanej wcześniej pod nazwą Joga na Biskupiej. Odkąd przejął szkołę w Joga Centrum nastąpiło wiele zmian w grafiku oraz samym wyglądzie szkoły. Pojawiło się dużo więcej pasji, zaangażowania, nowych, znakomitych instruktorów jaki osób, które pomagają obsługiwać szkołę – nie ma nikogo z przypadku.

Prywatnie, Mirek, to bardzo skromny, dobry i lojalny człowiek, dbający o wszystkich: od uczniów aż po osoby z którymi współpracuje. Ma niezliczone pokłady miłości, serdeczności oraz ciepła. Co może powiedzieć od siebie dla Was? Ot co: „Zapraszam serdecznie do wspólnego odkrywania głębi, jaka kryje się, z pozoru fizyczna, praktyka jogi!”

Pozdrawiamy,
Joga Centrum
jogacentrum.org

Joga - kurs podstawowy PLUS

read next

Zapisuję się!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.