Happy Detox Ciała, Umysłu i Ducha

Starts 30 maja 2018
Ends 3 czerwca 2018

18:00 - 14:00

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo

- not specified -

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu www.u-zrodla.pl
zapraszają 30.V-3.VI.3018 na warsztat

HAPPY DETOX.
DETOX CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA.
PROWADZĄ: MARTYNA KORZELIK, MIREK KOZŁOWSKI, JAKUB SROCZYŃSKI, NATALIA STEC, ALEKSANDRA WALIŃSKA

HAPPY DETOX to reset całego Twojego “systemu”! To detox ciała, umysłu i ducha. Po to, aby poczuć totalne szczęście płynące z Ciebie… niezależne od pogody, miejsca w którym jesteś i ludzi dookoła.

To inspiracja, dobra energia i regeneracja, która nie skończy się razem z powrotem do domu. Doświadczysz czystego źródła szczęścia na własnej skórze i trwale zmienisz nawyki, które blokują jego odczuwanie na co dzień.

Dasz sobie przestrzeń na uwagę, troskę, zadbanie o siebie! Będąc w stanie relaksacji dotrzesz do do swojego centrum. Poczujesz siebie w pełni. Czego Ci potrzeba, co Ci nie służy, a co wspiera. Pobudzisz nowe marzenia, inspiracje i wizje. W tym spokoju i ciszy w głowie zobaczysz co Ci gra w duszy i dokąd Cię prowadzi Twoja intuicja. Poczujesz to w ciele, od razu pojawi się w umyśle. Czując więcej, nie dopuścisz do złych decyzji, chorób czy toksycznych ludzi wokół Ciebie.

💚CIAŁO
Będziesz jeść zdrowe jedzenie i oczyścisz ciało. Poprzez taniec spontaniczy zrzucisz z ciala wszystkie nagromadzone złe emocje🔥

💚UMYSŁ
Oczyścisz głowę od natłoku myśli i rozterek. Poczujesz reset umysłu. W tym spokoju i ciszy w głowie ujrzysz przejrzystość i nową inspirację. Zobaczysz co Ci w duszy gra i dokąd prowadzi Cię Twoja intuicja.

💚DUCH
Bedziesz mial przestrzen i komfort wyrzycenia z siebie zalegajacych emocji, ktore ciągną sie za Tobą. Poczujesz, że wracasz z duszą lzejszą o 10 kg.

Jeśli masz ochotę się rozwijać, przekraczać swoją strefę komfortu, ten wyjazd jest dla Ciebie. To wydarzenie dla czujących potrzebę oczyszczenia z tego co zalega zarówno w ich ciele, umyśle jak i duszy. Dla tych, którzy pragną być wolni i szczęśliwi!

ELEMENTY WARSZTATÓW:
🌲Obudź w sobie dziecko🌲
Dorastając i przyjmując na siebie kolejne wzorce i role społeczne oddaliliśmy się od naszego źródła – wewnętrznego dziecka, które ma w sobie autentyczną radość. Żeby wrócić do tego stanu czystej radości będziemy malować ciała i … ciałem.
🌲Wyraź siebie🌲
Pełna ekspresja emocji i tego co masz w sobie…czyli taniec spontaniczny. Każdy ruch jest dozwolony… ale musisz dać z siebie 100% autentyczności i flow. Wyrazisz co Ci w duszy gra i uwolnisz blokady ciała, które manifestują się w Twoim życiu.
🌲Opanuj stres🌲
Warsztaty oddechowe, na których przyswoisz technikę pomocną w sytuacjach stresowych i nie tylko. Regularne stosowanie technik oddechowych zmienia życie na bardziej świadome i szczęśliwe :
🌲Dotknij natury🌲
Żyjąc w dużym mieście oddaliliśmy się od natury. A przecież człowiek szczęśliwy to taki będący w bezpośrednim kontakcie z fauną i florą. Dlatego wyruszymy w las i dotkniemy natury…bliżej

DLACZEGO?
🌼 uspokoisz umysł od natłoku myśl
🌼 będziesz jadł zdrowo i poznasz proste potrawy
🌼 przeżyjesz długą sesję tańca improwizowanego
🌼 obudzisz w sobie wewnętrzne dziecko i kreatywność
🌼 zrzucisz stres z ciała
🌼 zregenerujesz ciało i umysł
🌼 poznasz techniki oddechowe oraz medytacje
🌼 odpoczniesz od telefonu i cywilizacji
🌼będziesz blisko natury
🌼 naładujesz akumulatory

W PROGRAMIE:

🌳wyprawy do lasu
🌳codzienna yoga
🌳gry terenowe
🌳koncert muzyki relaksacyjnej
🌳warsztaty oddechowe
🌳warsztaty medytacji i relaksacji
🌳acro yoga
🌳wyjątkowa impreza z tańcem intuicyjnym

PROWADZĄCY:

💚Martyna Korzelik – trenerka medytacji i technik oddechowych, organizatorka wyjazdów weekendowych oraz rejsów. Przez wiele lat jako producentka TV stworzyła programy m.in. dla Fox, TLC, Canal+Discovery. Doświadczyła tam dużej dawki stresu i poszukiwała metod na jego redukcję. Od czasu gdy stosowała te techniki, zauważyła istotny wzrost kreatywności, koncentracji, spokoju i szczęścia. Życie z praktykami medytacyjnymi i oddechowymi stało się pełne, harmonijne i pełne … życia Teraz z ogromną przyjemnością i miłością dzielę się zdobytą wiedzą w społeczności www.poczujsiebie.pl
💚Mirek Kozłowski- Jestem doktorem nauk fizycznych, ale kariera naukowa mnie nie fascynowała więc postanowiłem się skupić na tym co uważam za naprawdę istotne, na jodze jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jestem. To będzie już z 15 lat od kiedy rozpocząłem regularną praktykę jogi i prawie 10 lat nauczania. Kwalifikacje nauczycielskie miałem okazję potwierdzić zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara.
Yoga Centrum Mirka jest partnerem tego wyjazdu.
💚Aleksandra Walińska – zajmuje się naukową i praktyczną stroną żywności. Bada współczesne trendy w żywieniu człowieka, jakość produktów żywnościowych i wpływ procesów przetwarzania na wartość odżywczą żywności.
💚Jakub Sroczyński – zajmuje terapią dźwiękiem. Wspaniały mistrz ceremonii gongów i mis tybetańskich

DATA: 30.V-3.VI.2018
ROZPOCZĘCIE: 30.V. o godz. 18 kolacją (środa)
ZAKOŃCZENIE: 3.VI. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu
CENA WARSZTATU: 490 zł + koszty pobytu i wyżywienia
PROMOCJA: cena warsztatu wynosi 390 zł przy płatności zaliczki do 31.IV

CENA POBYTU: wyżywienie 70 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc.
RABAT: 50 zł rabatu dla osób, które wplaca zaliczkę do 15 kwietnia

UWAGA: ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów).

KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,
Biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382,
Maja Wołosiewicz – Towalska 606994366,

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 30.V-3.VI. 2018”.

Tu i Teraz Numer konta: 92 1020 3541 0000 550 2 0206 3410 BANK PKO BP
Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Vinyasa i joga powięziowa w Sopatowcu 27.08 - 2.09

read next