Grupowa sesja/warsztat masażu tajskiego

8 kwietnia 2018

15:00 - 18:00

ul. Biskupia 18, Kraków

Za parę 80 zł Za jedną osobę 50 zł

Powszechnie mówi się o masażu tajskim – joga dla leniwych. Jest to masaż całego ciała poczynając od stóp, a kończąc na masażu twarzy. Masaż polega zarówno na uciskaniu części ciała (akupresurę kanałów energetycznych w ciele tzw. linii Sen oraz punktów terapeutycznych), jak i manipulowaniu/układaniu masowanego w asany (pozycje jogi) i nacisku, który powoduje rozciąganie mięśni i rozluźnianie.

W grupowym warsztacie uczestnicy łączą się w pary, wykonują i otrzymują wzajemny masaż podążając za instrukcjami i prezentacją prowadzącej. Na warsztat można przyjść w parze z kolegą, koleżanką, mamą czy dziadkiem. Można też przyjść solo. Para się znajdzie.

Przyjdź w luźnym ubraniu, niekrępującym ruchów.

Czego możesz nauczyć się podczas takiej sesji:

– dowiesz się jakie są najważniejsze elementy jogicznego masażu tajskiego

– będziesz potrafił/potrafiła przeprowadzić podstawowy masaż całego ciała

– zostaniesz wymasowany/wymasowana

Cena:

Za parę 80 zł
Za jedną osobę 50 zł

Wpłaty na konto (UWAGA! Przy wpłacie na konto proszę wpisać: masaż tajski Joga Centrum oraz swoje imię i nazwisko – w przypadku pary dopisać po nazwisku „2”)

Nr konta: 85 1090 2587 0000 0001 1269 4417

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat
Zgłoszenia: masaztajski.eh@gmail.com (z dopiskiem „masaż w Joga Centrum”)

Prowadząca sesję:

Ewa Hubar – Praktykę masażu tajskiego rozpoczęła 3 lata temu, ucząc się u nauczycieli, mistrzów tej techniki głównie w Tajlandii oraz w Europie (m.in.: Pichest Boonthumme,

Sinchai Sukprasert, Suwat Tong, Sunshine Thai Traditional Yoga Massage School w Chiang Mai, Laurino oraz Bali z The Sunshine Network). Natomiast pracę z ciałem praktykuje już od bardzo dawna. Studiowała teatr tańca w Kopenhadze, a później jej zainteresowania i rozwój ruchowy skupiony był na zagadnieniu świadomości ciała (głownie poprzez technikę Body Mind Centering), improwizacji ruchowej, choreografii i sztuce performatywnej, gdzie podstawowym motywem lub punktem wyjścia było ciało.

www.masaztajskieh.com

https://web.facebook.com/masaztajskikrakow/

Dodatkowe informacje o masażu:


Masaż tajski to stara tajska technika lecznicza. Powszechnie mówi się, że twórcą tej techniki jest Jivak Komar Bhaccha, który wedle legendy był osobistym lekarzem Buddy. W istocie jednak, historia masażu tajskiego jest zdecydowanie bardziej skomplikowana i fascynująca niż ta uproszczona legenda.
Tradycyjny masaż tajski ewoluował na przestrzeni 2500 lat, wywodząc się z istniejących lokalnych praktyk, wpływów chińskiej medycyny ze szczególnym wyróżnieniem technik akupresury, elementów jogi oraz starożytnej indyjskiej sztuki leczenia – ajurvedy.

Grupa Tańca Intuicyjnego: Ciałogłos / Poziom 3

read next

Zapisz się na zajęcia!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.