Dieta, styl życia, a choroby tarczycy – warsztat żywieniowy!

16 kwietnia 2019

17:30 - 20:30

Rynek Kleparski

90 zł

📣 Uwaga! Na to wydarzenie obowiązują zapisy! 📣

Serdecznie zapraszamy na warsztat poświęcony zdrowiu w kontekście świadomego żywienia. Czeka na Ciebie duża dawka praktyczniej wiedzy, zdrowa kolacja i ciekawy upominek! Pracujemy w małej grupie i zapewniamy miłą, domową atmosferę. Tym spotkaniem pragniemy zainicjować nowy projekt, który skierowany jest do Wszystkich zainteresowanych wspieraniem własnego zdrowia i samopoczucia poprzez żywienie.

Kiedy: 16.04.19 r. 17:30 – 20:30

Miejsce: Rynek Kleparski

Inwestycja: 90 zł

Specjalnie dla Was, moi Drodzy, w odpowiedzi na Wasze potrzeby i ciągłe zapytania, powstał niniejszy warsztat: „Dieta, styl życia, a choroby tarczycy”. Poruszymy kwestie związane m.in. z Hashimoto, nadczynnością, niedoczynnością tarczycy. Oprócz podstawowej wiedzy zachodniej proponuję inne, znacznie szersze spojrzenie na zaburzenia pracy tarczycy, mianowicie TCM (tradycyjną chińską medycynę) oraz psychosomatykę.

Podczas spotkania:
➡️zostanie szczegółowo omówione jaki wpływ na naszą tarczycę oraz samopoczucie ma pożywienie i styl naszego życia;
➡️ dokładnie wyjaśnimy sobie jakimi sprawdzonymi czynnościami (zaczerpniętymi zarówno z wiedzy Wschodu jak i Zachodu) można wzmocnić swoją tarczycę;
➡️ każdy uczestnik dostanie materiały, z których pomocą będzie mógł zacząć pracować tuż po spotkaniu;
➡️ w trakcie spotkania zachęcam do żywej dyskusji i chętnie odpowiem na wszystkie zadane pytania;
➡️ na uczestników będzie czekać zdrowa, ciepła kolacja oraz ciekawy upominek!
➡️ to wszystko w miłej, domowej atmosferze, gdzie będziesz mieć okazję połączyć praktyczne z miłym, poznać ciekawe osoby i spojrzeć na zdrowie oraz żywienie z zupełnie innej strony.

Pamiętaj, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie, we własną wiedzę i zdrowie.

❗️ Ze względu na konieczność wcześniejszego przygotowania materiałów i ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy:
pod adresem e-mail: terapieholistyczne@gmail.com
lub telefonicznie: 535 120 990

W trakcie spotkania istnieje możliwość zapisania się na indywidualną konsultację żywieniową, która w dokładny sposób określi jakie produkty są najlepsze w odniesieniu do Twojego aktualnego stanu zdrowia.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod ww. adresem e-mail lub nr telefonu. Zapraszamy do kontaktu i zapisów!

Parę słów o głównym prowadzącym spotkanie – Piotrze Łysoniewskim:
Dietetyk TCM, psychodietetyk, mgr inż. metalurgii AGH w Krakowie, który skutecznie przekuł swoją pasję do zdrowego i dobrego żywienia na doradztwo żywieniowe. Kucharz z kilkuletnim doświadczeniem w pracy zarówno w kuchni polskiej jak i orientalnej. Jego serce skradła kuchnia bliskowschodnia (libańska/marokańska), ale najlepiej odnajduje się wśród naszych rodzimych produktów co widać w sezonowej kuchni pełnej świeżych ziół i aromatycznych przypraw. W swej pracy posługuje się technikami zaczerpniętymi z Tradycyjnej Chińskiej Medycyny i łączy je z kuchnią Pięciu Przemian, tak aby jedzenie nie tylko dostarczało pełni swych walorów smakowych, ale stanowiło lekarstwo dla naszego Ciała i Duszy. Swym nieprzeciętnym podejściem do jedzenia, pokazuje Światu, że pokarm może być jedną ze wspaniałych i skutecznych metod do samouzdrawiania na każdym poziomie, czego można doświadczyć na Jego warsztatach gotowania.

Wakacje z Jogą w Siódmym Lesie (koło Kazimierza Dolnego)

read next