Ceremonia kakao z intencją Miłości dla zagrożonej Matki Ziemi

25 stycznia 2020

17:30 - 21:30

ul. Biskupia 18, Kraków

80 zł

Zapraszamy na ceremonię kakao, której tematem przewodnim będzie rozwijanie świadomości i współczucia względem naszej planety i zamieszkujących je istot.
 
Data: 25 stycznia
Godzina: 17:30- 21:30
Lokalizacja: ul. Biskupia 18
Prowadzi: Piotr Płaneta i Izabela Kornijasz
Cena: 80 zł
 
Na to wydarzenie nie akceptujemy karnetów, kart MultiSport oraz OK System.
Zapisy:
– mailowo: kontakt@jogacentrum.org
– telefonicznie: 536 909 707
 
Rezerwacja miejsca na warsztacie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 50 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Ceremonia kakao”
 
Kakao ceremonialne to święta substancja słynąca z energetyzowania ciała, otwierania serca i pogłębiania empatii.
 
Chcielibyśmy poświęcić ten szczególny czas na medytację miłującej dobroci nakierowanej na rozwijanie współczucia i wysyłania dobrych życzeń całej naszej planecie i wszystkim istotom je zamieszkującym. Ze wsparciem kakao, w towarzystwie otwartych serc, prowadzący – Piotr Płaneta i gościnnie Izabela Kornijasz – opowiedzą o współczesnym kryzysie ekologicznym i kryzysie wartości moralnych w świecie. Przedstawią swoje własne osobiste historie, jak świadomość losu innych istot zamieszkujących Ziemię zmieniła ich życia i codzienne nawyki. Przekażą jak te zmiany wpłynęły na ich rozwój i praktykę duchową – zwłaszcza medytacji i jogi.
 
Każdy w kręgu będzie miał przestrzeń (dla chętnych) na to, aby wypowiedzieć się i dać wyraz swoim uczuciom związanym z tym tematem, lub jakimkolwiek innym który leży im na sercu.
Na koniec przy muzyce i grze bębna wejdziemy w medytację w ruchu aby oczyścić się z trudnych emocji i napięć i nabrać motywacji do pozytywnych zmian i integracji swoich przemyśleń i odczuć. Część muzyczna będzie pod mottem „oczyszczenie się ze starego, by otworzyć się na nowe” w kontekście pogłębiania swojego współczucia i miłości.
 
Oprócz ceremonialnego kakao, wyjątkowo tym razem będzie również pyszne wegańskie ciasto dla wszystkich uczestników. Na koniec ceremonii, dla chętnych zrobimy również ceremonię rapee, przyjmowania sproszkowanego świętego tytoniu służącego do oczyszczania energetycznego i pogłębiania intuicji.
 
O prowadzących:
Piotr Płaneta Jestem nauczycielem medytacji buddyjskiej i muzykiem. Nauczam w duchu tajskiej tradycji leśnej buddyzmu therawady. Piszę doktorat z filozofii o metodach medytacji w tej tradycji. Dziesiątki razy występowałem na międzynarodowych i krajowych konferencjach naukowych prezentując referaty dotyczące medytacji, filozofii buddyjskiej, odmiennych stanów świadomości, filozofii religii i psychologii transpersonalnej. Prowadziłem dziesiątki autorskich warsztatów medytacji z elementami muzykoterapii na terenie różnych miast w Polsce. Mam tysiące godzin praktyki za sobą, zarówno na poduszce, jak i poza nią. Łączę praktykę głębokiej medytacji z zaawansowanym intelektualnym rozumieniem nauk buddyjskich. Jako muzyk gram regularnie na imprezach i festiwalach muzyki psychodelicznej na terenie całej Polski. Zajmuję się leczeniem dźwiękiem za pomocą gongu terapeutycznego. Wykorzystuję gong również aby pomóc początkującym w medytacji. Planuję prowadzić odosobnienia medytacyjne. Prowadzę swoją grupę na facebooku dzieląc się na niej materiałami i radami dotyczącymi medytacyjnej ścieżki życia.
 

Pies w praktyce jogi

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.