Balanse krok po kroku

21 marca 2021

10:00 - 13:00

ul. Biskupia 18, Kraków

120 zł

Czy ciekawi Cię jak balansować na rękach? Choć często wydaje się to bardzo trudne, to rozumiejąc mechanikę pozycji równoważnych, stają się one bardziej dostępne. 

Podczas 3-godzinnego warsztatu prześledzimy krok po kroku technikę i przygotujemy się do złapania równowagi. Wzmocnimy ciało i zaufanie do siebie. 

  • Warsztat zaczniemy od świadomej pracy z oddechem i bandhami
  • Rozwiniemy siłę i stabilność rdzenia (core)
  • Odpowiednio przygotujemy nadgarstki

Doświadczysz na czym polega bakasana, parsva bakasana, eka pada koundinyasana I i II oraz ashtavakrasana.

MIEJSCE: Joga Centrum, ul.Biskupia 18
DATA: Niedziela 21.03.2021 od 10:00 – 13:00
ZAPISY: kontakt@jogacentrum.org
PROWADZI: Iwona Krzyżanowska
CENA: 120 zł

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

WYMAGANIA WSTĘPNE: Sprawne nadgarstki, umiejętność utrzymania pozycji deski minimum 30 sekund

UWAGA!
Przy zapisie na warsztat: Wszystko czego potrzebujesz do stania na przedramionach (https://jogacentrum.org/event/wszystko-czego-potrzebujesz-do-stania-na-przedramionach/ ) zamiast 240 zł za dwa warsztaty zapłacisz 210 zł.

REZERWACJE:

Rezerwacja miejsca na jednych warsztatach następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł. Jeśli chcesz zapisać się na dwa warsztaty zadatek wynosi 150 zł. Pamiętaj aby przed płatnością wysłać do nas wiadomość na adres: kontakt@jogacentrum.org– mamy ograniczoną ilość miejsc.

Zadatki prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Warsztat w lutym”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca. Pozostałą część kwoty należy wpłacić gotówką w dniu warsztatu.

Uwaga! W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.

Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

Iwona o sobie:
Na macie stanęłam po raz pierwszy kilkanaście lat temu, szukając harmonii i równowagi. W miarę upływu lat pojawiła się chęć pogłębienia praktyki i podzielenia się z innymi tym, co czuję, kiedy ćwiczę jogę. Jestem absolwentką kursu nauczycielskiego Jogi Akademickiej, regularnie uczestniczę w warsztatach u licznych nauczycieli m.in. u Agnieszki i Macieja Wielobobów. Kształcę się również nieustannie poprzez codzienną praktykę. Od blisko 5 lat uczę dynamicznej vinyasa jogi. Podczas praktyki zwracam szczególną uwagę na synchronizację ruchu z oddechem, na pogłębianie pracy w asanach przy jednoczesnym wsłuchiwaniu się w swoje potrzeby.

Wszystko czego potrzebujesz do stania na przedramionach

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.