Ashtanga yoga i opowiadania z Indii – Max Pascal i Erika Pinna w Krakowie

17 lipca 2021

12:00 - 16:00

ul. Biskupia 18, Kraków

100 zł

W sobotę, 17 lipca, o godzinie 12:00 zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Maxem Pascalem (Authorized lvl 2) i Eriką Piną (Authorized lvl 1). 

Zaczniemy od pierwszej serii, którą poprowadzi nasz gość, Max Pascal. Towarzyszyć mu będzie Erika Pinna. LED class z Maxem to niesamowita okazja, żeby doświadczyć tradycyjnie rozliczonej serii prowadzonej, zgodnej z przekazem z Mysore.

Po praktyce zapraszamy Was na tradycyjną konferencję z nauczycielami. W trakcie spotkania z Maxem i Eriką będziecie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o praktyce, tradycji i historii ashtanga jogi. To także niepowtarzalna szansa by zapytać o wszystko to, co chcieliście wiedzieć o jodze, ale baliście się zapytać. 

A na sam koniec, proponujemy Wam jogowy “deser” czyli opowieści z Indii 🙂 

Max jest międzynarodowym nauczycielem Ashtanga Vinyasa Jogi w tradycji Sri K. Pattabhi Jois, asystentem Sharatha Joisa i podróżnikiem.

Data: 17 lipca 2021
Godzina: 12:00 – 16:00
Lokalizacja: Joga Centrum, ul. Biskupia 18
Prowadzi: Max Pascal i Erika Pinna
Cena: 100 zł
Zapisy: jogacentrum.org@gmail.com

Rezerwacja: Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zadatku w wysokości: 50 zł


Na to wydarzenie NIE AKCEPTUJEMY kart OK System, MultiSport oraz karnetów.

Pamiętaj aby przed płatnością wysłać do nas wiadomość na adres:  jogacentrum.org@gmail.com– mamy ograniczoną ilość miejsc.

Zadatki prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Indie”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca. Pozostałą część kwoty należy wpłacić gotówką w dniu warsztatu.

Uwaga! W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie jest zwracany.

Max praktykuje jogę od wielu lat. Zaczynał w roku 2003 u swojej pierwszej nauczycielki Lilianny Piotrowskiej, by później wdrożyć się w tradycyjny system ashtangi u Basi Lipskiej. Od 2011 roku regularnie co sezon jeździ do Mysore do Mysore Center of Pattabhi Jois, gdzie praktykuje pod okiem Sharatha Joisa. W 2013 roku Max dostał autoryzację do nauczania ashtanga jogi w tradycji z Mysore (a od 2015 roku do nauczania serii zaawansowanej) i od tej pory nieprzerwanie jeździ po świecie i nauczając jogi zgodnie z tradycyjnym przekazem z Mysore (Parampara).

Erikka Pinna rozpoczęła swoją przygodę z jogą na Sardynii pod okiem Deviki Cameddy i Matteo Rilli. W 2014 roku zetknęła się Ashtanga Vinyasa Yogą i rozpoczęła naukę w KPJAYI w Indiach w Mysore, gdzie wraca regularnie, aby praktykować z Sharathem Joisem przez 2 lub 3 miesiące w roku. W 2019 roku uzyskała autoryzację do nauczania pierwszej serii. Obecnie asystuje Maxowi Pascalowi. Wraz z nim podróżuje i towarzyszy mu ucząc jogi w różnych krajach świata.

Warsztat z Krystianem Mesjaszem

read next

Zapisz się na warsztat!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.