Ashtanga Vinyasa – Kurs podstawowy

Starts 11 marca 2019
Ends 3 kwietnia 2019

16:30 - 19:30

ul. Biskupia 18, Kraków

180 zł

Dynamiczna praktyka uelastyczniająca ciało, w której zasadnicze znaczenie odgrywa ruch, koncentracja i oddech. W Ashtandze stosuje się serie asan (pozycji) połączonych płynnymi przejściami i synchronizacją ruchu z oddechem. Jako rezultat ciało wzmacnia i rozciąga się, a umysł oczyszcza z nadmiaru myśli, stymulując rozwój świadomości.

Ashtanga Vinyasa Joga jest wymagającą praktyką, na której można się zmęczyć i spocić, ale także głęboko zrelaksować.

TERMIN KURSU: 11 marca – 3 kwietnia 2019
ZAJĘCIA: poniedziałki 16:30 -18, środy 18 -19:30
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
PROWADZI: Mirek Kozłowski
CENA: 180zł/ 8 zajęć

UWAGA – jeżeli nie zbierze się pełna grupa na kurs, zastrzegamy sobie prawo przeniesienia kursu na Maj.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY:

• Poprzez email- kontakt@jogacentrum.org
• Telefonicznie: +48 536 909 707
• Osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18

Kurs ten jest przeznaczony dla początkujących oraz wszystkich już praktykujących, którzy chcieliby poznać podstawy praktyki Ashtanga Vinyasa Jogi.

Na kursie podstawowym Ashtanga Vinyasa Jogi poznasz:

– podstawowe zasady praktyki: oddech (ujjay), punkty skupienia (drishti) i prawidłową aktywność mięśni głębokich (bandha),
– jak prawidłowo ustawić ciało w pozycjach (asanach),
– jak łączyć pozycje w sekwencję – I seria,
– podstawowe zasady bezpieczeństwa przy praktyce jogi.

Ukończenie kursu umożliwi Ci rozpoczęcie własnej samodzielnej i codziennej praktyki Ashtanga Vinyasa Jogi, do czego serdecznie zachęcamy i motywujemy naszych uczniów. Po ukończeniu kursu zachęcamy do przyłączenia się do grup ogólnych Ashtanga Vinyasa Jogi lub, jeśli będziesz czuć taką potrzebę, do powtórzenia kursu.

Zapewniamy dobre miejsce i sprzęt dedykowane do praktyki jogi, doskonałą, lekką i przyjazną atmosferę.

CO WIĘCEJ?

• W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce.
• Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech!
• Do rozpoczęcia praktyki niezbędny Ci będzie tylko wygodny strój.

KAUCJA – MultiSport Plus lub OK System:

Rezerwacja miejsca w przypadku OK System lub kart MultiSport Plus– prosimy o wpłatę kaucji w wysokości 100zł, w recepcji studia lub na konto: 70 1140 2004 0000 3002 7839 0267 .  W tytule prosimy wpisać nazwę kursu ”Ashtanga Kurs podstawowy”.

ZADATKI – karnety:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku, w wysokości 100 zł, w recepcji studia lub na konto: 09 1140 2004 0000 3202 7839 0297. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Ashtanga Kurs podstawowy”.

Wpłata w recepcji studia możliwa wyłącznie gotówką ze względu brak terminala. Przy płatności przelewem prześlij nam potwierdzenie wpłaty – wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

WAŻNE!

1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 100zł, reszta przy rozpoczęciu kursu.
2. Respektujemy karty MultiSport i OK System z kaucją 100zł, zwrotną po uczestnictwie w 8 zajęciach. Można odrobić nieobecność na zajęciach do zakończenia kursu. Za niewykorzystane zajęcia z kaucji będzie potrącane 15zł/zajęcia.
3. Kaucję można odebrać do 3 miesięcy po zakończeniu kursu.

Mirek Kozłowski- Instruktor

Jest doktorem nauk fizycznych, który postanowił skupić się na jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy. Mirek rozpoczął regularną praktykę jogi ponad 15 lat temu, i zaczął uczyć jej ponad 10 lat temu. Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę przygotowując do głębszych jogicznych praktyk opartych na skupieniu uwagi.

„Zapraszam serdecznie do wspólnego odkrywania głębi, jaka kryje się, za z pozoru fizyczną praktyką jogi!”

Holistyczne warsztaty Jogi w Joga Centrum

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.