Ashtanga Vinyasa Joga – kurs podstawowy

Starts 16 stycznia 2017
Ends 10 lutego 2017

16:00 - 17:15

Joga Centrum, ul. Biskupia 18,

130 zł

Z Nowym Rokiem mamy przygotowaną dla Was kolejną propozycję aktywnej formy wypoczynku. Są to zajęcia Ashtangi Vinyasy Jogi – kurs podstawowy. Jeśli ktoś z Was chciałby nabrać solidnych podstaw praktyki i równie szybko uzyskać odpowiednią kondycję fizyczną to kurs Ashtangi Vinyasy, jest doskonałym wyborem. Dzięki niej każdy uczestnik będzie mógł się później poczuć pewnie i swobodnie na każdym rodzaju zajęć.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną rozpocząć praktykę Ashtangi Vinyasy w łagodny, spokojny i bezpieczny sposób.

Na zajęciach stopniowo będziemy uczyć się pozycji stojących, z pierwszej serii. Dokładnie omówimy powitanie słońca, wszystkie pozycje stojące oraz sekwencję końcową.

Nauczymy się prawidłowo i bezpiecznie wykonywać wszystkie asany, ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji!

Dowiemy się czym jest Vinyasa w Ashtandze oraz jak prawidłowo oddychać podczas praktyki.

Zajęcia zaczynamy od prostych i łagodnych pozycji (asan), by z czasem stopniowo zwiększać ich ilość oraz poziom zaawansowania. Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce.

Po zajęciach, jak zawsze, przygotowujmy dla Was dzban pysznej herbaty, by móc usiąść i porozmawiać z Wami na różne tematy. Nie lubimy się śpieszyć i budować granic. Lubimy poznawać osoby z którymi pracujemy, gdyż tylko dzięki temu możemy indywidualnie podejść do każdego uczestnika i dopasować odpowiedni rytm zajęć. Dlatego będzie nam niezmiernie miło, jeśli znajdziecie dla nas krótką chwilę i zapiszecie się na kurs Ashtangi Vinyasy 🙂

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i piątki o godzinie 16:00 – 17:30
Kurs zawiera 8 zajęć.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Kubacka

Joginka, buddystka, studentka Filozofii, Religioznawstwa i Sanskrytu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponad to – oddychająca dźwiękami eksperymentatorka śpiewu i kompozytorka. W wolnych chwilach pisarka i entuzjastka podróży, odkrywania piękna świata na wielu poziomach. Ashtanga Vinyasa Yogę poznała 6 lat temu – była to miłość od pierwszego wejrzenia, pierwszego oddechu, pierwszego powitania słońca. Jej pierwszymi nauczycielami byli Monika Bobkowska i Bartek Bobkowski. W 2013 roku ukończyła kurs nauczycielski z Manju Joisem w Berlinie. Od tamtego czasu pogłębiała praktykę na warsztatach z Malwiną Rzoncą ze szkoły B.K.S Iyengara oraz w Londynie w szkole – Triyoga u Marka Colleano, Toby Field, Arama Raffy. Ashtanga wprowadziła odrobinę harmonii, lekkości, stabilności i dyscypliny w jej codziennym życiu, lekko chaotycznym, wiecznie w pośpiechu… Ashtanga jest dla niej medytacją w ruchu, codziennym zmaganiem się z samym sobą, lekarstwem na troski, kawałkiem nieba!

Czekamy na Was na macie!

Joga Vinysa Flow - kurs dla początkujących

read next

Proszę mnie zapisać!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.