Ashtanga Vinyasa Joga – Kurs Podstawowy Plus

Starts 12 lipca 2021
Ends 25 sierpnia 2021

18:30 - 19:45

ul. Armii Krajowej 16 - Newton

400 zł

Ashtanga Vinyasa Joga jedna z bardziej dynamicznych form jogi. Jest praktyką pełną gracji i lekkości, która wpływa korzystnie na wiele aspektów naszego życia.

Praktyka składa się ze stałej sekwencji asan (pozycji) połączonych ze sobą głębokim oddechem, który wyznacza rytm ruchu ciała. Kolejność asan jest zawsze taka sama, a ułożona jest w bardzo przemyślany sposób, tak aby wcześniejsza pozycja przygotowywała ciało do kolejnej asany. Sekwencji uczymy się stopniowo, dając ciału czas na przyzwyczajenie się i integrację niekiedy nowych dla niego ruchów, skupiając się na głębokim oddechu i świadomym ruchu.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły wprowadzający kurs dla początkujących oraz dla tych, którzy chcą pogłębić swoją już usystematyzowaną praktykę asthangi. 

W trakcie kursu skupimy się na pozycjach po navasanie (bhujapidasana, kurmasana, supta kurmasana, garbha pindasana, baddha konasana, supta konasana, supta padangusthasana, ubhaya padangusthasana, urdhamukha paschimottanasana) a także przyjrzymy się takim kluczowym asanom jak marichyasany, urdhva dhanurasana czy padmasana (lotos). 

Kurs będzie prowadzony w sposób warsztatowy. Skupimy się na bezpiecznej pracy z ciałem, która pomoże przygotować ciało do pełnych wariantów pozycji. Przeanalizujemy również warianty pośrednie i zastępcze asan, tak by móc płynnie praktykować pierwszą serię ashtanga vinyasa jogi. 

TERMIN: 12 lipca – 25 sierpnia 2021 (Ważne! 2 i 4 sierpnia zajęcia się nie odbędą)
ZAJĘCIA: poniedziałek i środa
GODZINA: 18:30 – 19:45
PROWADZI:  Marta Zajbert
CENA: 400 zł/ 12 zajęć
ZAPISY: Obowiązują kontakt@jogacentrum.org
LOKALIZACJA: Joga Centrum Bronowice, ul. Armii Krajowej 16 – Newton

Na ten kurs NIE akceptujemy kart MultiSport Plus i OK System.

ZADATKI:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 200 zł na konto szkoły: 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Kurs Ashtanga Plus”. 

WAŻNE!

  1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 200 zł – reszta w dniu rozpoczęcia kursu.
  2. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.
  3. Prosimy o przemyślane zapisy – w przypadku rezygnacji z kursu wpłacone zadatki nie są zwracane.
  4. Karnety są imienne i nie ma możliwości przepisania karnetu na osobę trzecią

Marta – Idea Medea Don Zajberto:

Joginka, filolożka, kociara. O poranku praktykuje ashtangę a wieczorami relaksuje się na macie w yin jodze. W 2019 roku ukończyła kurs nauczycielski pod okiem Ewy Jaros i Aldony Filipiuk w Warszawie oraz kurs Anatomii Jogi prowadzony przez Gosię Kobus-Kwiatkowską, a ostatnio także kurs nauczycielski Yin Jogi. Kiedy nadarza się okazja, doskonali swoją praktykę pod okiem Maxa Czenszaka, Erikki Pinny i Krystiana Mesjasza a także pogłębia swoją wiedzę na warsztatach prowadzonych przez Davida Robsona, Jelenę Vesic, Stu Girlinga, Taylora Hunta i innych.

Hatha Joga - Kurs Podstawowy

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.