Ashtanga Vinyasa Joga – Kurs podstawowy 4.09 -27.09

Starts 4 września 2018
Ends 27 września 2018

17:30 - 18:45

ul. Biskupia 18, Kraków

160 zł

Zapraszamy na kurs podstawowy Ashtanga Vinyasa Joga. Dynamicznej praktyki która szybko uelastycznia i wzmacnia ciało. Jest to jedna z najbardziej popularnych form jogi na świecie, praktykowana przez miliony ludzi w tym Madonnę i Stinga. Ashtanga Vinyasa Joga jest wymagającą praktyką na której można się zmęczyć i spocić.

Efekty są proporcjonalne do włożonego wysiłku i nie tylko w ciele ale również w psychice – pojawia się poczucie wewnętrznego spokoju, zadowolenia, uwolnienie od stresu i nadmiaru myśli. Więcej na temat tej metody znajdziesz tutaj.

TERMIN KURSU:  4 września – 27 września2018
ZAJĘCIA: wtorek i czwartek
GODZINA: 17:30 – 18:45
MIEJSCE: Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków
PROWADZI: Mirek Kozłowski
CENA: 160/ 8 zajęć

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY:

• Poprzez formularz zgłoszeniowy tego wydarzenia
• Telefonicznie: +48 536 909 707
• Osobiście, w recepcji szkoły Joga Centrum: ul. Biskupia 18

Kurs ten jest przeznaczony dla początkujących, oraz wszystkich już praktykujących, którzy chcieliby poznać podstawy praktyki Ashtanga Vinyasa Jogi.

Na kursie podstawowym Ashtanga Vinyasa Jogi poznasz:

– podstawowe zasady praktyki: oddech (ujjay), punkty skupienia (drishti) i prawidłowa aktywność mięśni głębokich (bandha)
– jak prawidłowo ustawić ciało w pozycjach (asanach)
– jak łączyć pozycje w sekwęcję – I seria
– podstawowe zasady bezpieczeństwa przy praktyce jogi

Ukończenie kursu umożliwi Ci rozpoczęcie własnej samodzielnej i codziennej praktyki Ashtanga Vinyasa Jogi, do czego serdecznie zachęcamy i motywujemy naszych uczniów. Po ukończeniu kursu zachęcamy do przyłączenia się do grup ogólnych Ashtanga Vinyasa Jogi lub jeśli będziesz czuć taką potrzebę do powtórzenia kursu.

Zapewniamy dobre miejsce i sprzęt dedykowane do praktyki jogi, doskonałą, lekką i przyjazną atmosferę.

CO WIĘCEJ?

• W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, będziecie mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem – zarówno na zajęciach jak i po praktyce;
• Na zajęciach zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście. Nie zapominamy również, by podczas praktyki zagościł na Waszych twarzach uśmiech!

Jak jest naprawę? Możecie przetestować osobiście odwiedzając naszą szkołę i uczestnicząc w naszych kursach – dlatego tym serdeczniej: ZAPRASZAMY 🙂

KAUCJA – MultiSport lub OK System:
Rezerwacja miejsca w przypadku OK System lub kart MultiSport – prosimy o wpłatę kaucji w wysokości 100zł, w recepcji szkoły lub na konto Fundacja Joga Centrum: 06 1140 2004 0000 3902 7774 6510. W tytule prosimy wpisać nazwę kursu ”Ashtanga Kurs podstawowy II”.
ZALICZKA – karnety:
Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zaliczki, w wysokości 100 zł, w recepcji szkoły lub na konto Fundacja Joga Centrum: 89 1140 2004 0000 3102 7774 6475. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Ashtanga Kurs podstawowy II”
WAŻNE!

1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 100zł, reszta przy rozpoczęciu kursu.
2. Respektujemy karty Multisport i OK System z kaucją 100zł, zwrotną po uczestnictwie w 8 zajęciach. Można odrobić nieobecność na zajęciach do zakończenia kursu. Za niewykorzystane zajęcia z kaucji będzie potrącane 15zł/zajęcia.
3. Kaucję można odebrać do 3 miesięcy po zakończeniu kursu.

Mirek Kozłowski

Jest doktorem nauk fizycznych, którego kariera naukowa nie zafascynowała. Postanowił więc, skupić się na tym co uważa za naprawdę istotne: czyli jodze, jako praktyce zmierzającej do pełnego poznania kim i czym jesteśmy.

Od zetknięcia się z jogą oraz jej praktyki minęło już ponad 15 lat. A od rozpoczęcia regularnej praktyki oraz nauczania, minęło ponad 10 lat. Kwalifikacje nauczycielskie potwierdził, zdanymi egzaminami nauczycielskimi, m.in. Introductory II wg. metody Iyengara. Jego ulubiona część pracy z ciałem, to Hatha Joga, w której łączy dynamiczne formy Vinyasa Jogi. Wpływa to doskonale na samopoczucie, wycisza umysł, stanowiąc idealną bazę przygotowując do głębszych jogicznych praktyk opartych na skupieniu uwagi. Od jesieni 2016 roku stał się szczęśliwym właścicielem szkoły Joga Centrum – znanej wcześniej pod nazwą Joga na Biskupiej. Odkąd przejął szkołę w Joga Centrum nastąpiło wiele zmian w grafiku oraz samym wyglądzie szkoły. Pojawiło się dużo więcej pasji, zaangażowania, nowych, znakomitych instruktorów jaki osób, które pomagają obsługiwać szkołę – nie ma nikogo z przypadku. Prywatnie, Mirek, to bardzo skromny, dobry i lojalny człowiek, dbający o wszystkich: od uczniów aż po osoby z którymi współpracuje. Ma niezliczone pokłady miłości, serdeczności oraz ciepła. Co może powiedzieć od siebie dla Was? Ot co: „Zapraszam serdecznie do wspólnego odkrywania głębi, jaka kryje się, z pozoru fizyczna, praktyka jogi!”

Zapraszamy!

Madonna i ashtanga vinyasa joga

 

Medytacja w duchu leśnej kontemplatywnej tradycji buddyzmu

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.