Ashtanga Vinyasa Joga – Kurs podstawowy

Starts 22 marca 2021
Ends 5 maja 2021

18:30 - 19:45

ul. Armii Krajowej 16 - Newton

400 zł

Czym jest Ashtanga Vinyasa Joga?

To jedna z bardziej dynamicznych form jogi. Ashtanga jest praktyką pełną gracji i lekkości, która wpływa korzystnie na wiele aspektów naszego życia.

Praktyka składa się ze stałej sekwencji asan (pozycji) połączonych ze sobą głębokim oddechem, który wyznacza rytm ruchu ciała. Kolejność asan jest zawsze taka sama, a ułożona jest w bardzo przemyślany sposób, tak aby wcześniejsza pozycja przygotowywała ciało do kolejnej asany. Sekwencji uczymy się stopniowo, dając ciału czas na przyzwyczajenie się i integrację niekiedy nowych dla niego ruchów, skupiając się na głębokim oddechu i świadomym ruchu.

W trakcie kursu rozbierzemy dla Was Ashtanga Vinyasa Jogę na czynniki pierwsze. Opowiemy komu i do czego potrzebne jest dristhi, pokażemy czym są bandhy wytłumaczymy dlaczego najważniejszy jest oddech.

Nauczymy Was także jak bezpiecznie wchodzić w asany i pracować z ciałem, a także dlaczego w jodze nie warto się śpieszyć. Po kursie będziecie wiedzieć, czym jest yoga chikitsa, co różni surya namaskara A od surya namaskara B a także dlaczego chaturangę albo się kocha, albo nienawidzi.

Ale przede wszystkim, mamy nadzieję, że uda nam się zaszczepić w Was miłość do tej pięknej praktyki.

Kurs obejmuje 12 spotkań (22.03 – 05.05), dwa razy w tygodniu, w poniedziałki  i w środy o godzinie 18:30 (kameralne grupy!)

TERMIN: 22 marca – 5 maja 2021
ZAJĘCIA: poniedziałek i środa
GODZINA: 18:30 – 19:45
PROWADZI:  Marta Zajbert
CENA: 400 zł/ 12 zajęć
ZAPISY: Obowiązują kontakt@jogacentrum.org
LOKALIZACJA: Joga Centrum Bronowice, ul. Armii Krajowej 16 – Newton 

Na ten kurs NIE akceptujemy kart MultiSport Plus i OK System.


ZADATKI:

Rezerwacja miejsca na kursie następuje po wpłacie zadatku w wysokości 200 zł, w recepcji lub na konto szkoły: 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114. W tytule przelewu prosimy podać nazwę: ”Kurs Ashtanga”. Wpłata w szkole możliwa wyłącznie gotówką ze względu brak terminala.

 

WAŻNE!

  1. Na kurs obowiązują zapisy oraz wpłata zadatku w wysokości 200 zł – reszta w dniu rozpoczęcia kursu.
  2. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.
  3. Prosimy o przemyślane zapisy – w przypadku rezygnacji z kursu wpłacone zadatki nie są zwracane.
  4. Karnety są imienne i nie ma możliwości przepisania karnetu na osobę trzecią

Marta – Idea Medea Don Zajberto:

Joginka, filolożka, kociara. O poranku praktykuje ashtangę a wieczorami relaksuje się na macie w yin jodze. W 2019 roku ukończyła kurs nauczycielski pod okiem Ewy Jaros i Aldony Filipiuk w Warszawie oraz kurs Anatomii Jogi prowadzony przez Gosię Kobus-Kwiatkowską, a ostatnio także kurs nauczycielski Yin Jogi. Kiedy nadarza się okazja, doskonali swoją praktykę pod okiem Maxa Czenszaka, Erikki Pinny i Krystiana Mesjasza a także pogłębia swoją wiedzę na warsztatach prowadzonych przez Davida Robsona, Jelenę Vesic, Stu Girlinga, Taylora Hunta i innych.

Intensywny kurs pracy z czakrami - Online

read next

Zapisz się na kurs!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.