Aromatyczna Joga

29 kwietnia 2017

17:00 - 19:00

Joga Centrum, ul. Biskupia 18, Kraków

40zł

AROMATYCZNA JOGA – pobudź swoje zmysły i ożyw ciało! Aromaterapia i relaksacyjne ćwiczenia w Joga Centrum 🙂
AROMATERAPIA:

Na zajęciach będziemy robić własne mikstury dopasowane do CIEBIE! Zależnie od specyficznych składników, włączenie olejków do własnej praktyki jogi może prowadzić do wzrostu energii bądź odprężeniu, rozluźnieniu głębszej relaksacji, a przede wszystkim wzmocnionego połączenia ciała z umysłem i dopieszczeniu wszystkich komórek twojego ciała. Olejki eteryczne stymulują zakończenia nerwowe w nosie. Nerwy przesyłają te impulsy do naszego mózgu a tym samym do całego naszego ciała. Na zajęciach z aromaterapii zapoznasz się z właściwościami olejków. Przykładowo:

  • Drzewko różane-uspokaja, tonuje, przeciwdziała zmęczeniu i regenruje
  • Lawenda-poprawia samopoczucie i ulatwia zasypianie
  • Bergamotka-przywraca równowagę i harmonizuje nastrój
JIN JOGA – POWIĘZIOWA:

Joga Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Na zajęciach pracujemy z ciałem, oddechem i umysłem co daje dużo więcej niż się spodziewasz. Zapobiega i przeciwdziała bólom kręgosłupa, koryguje drobne wady postawy wzmacnia i uelastycznia ciało. Buduje szczupłą, harmonijną sylwetkę. Dotlenia i oczyszcza organizm. Głęboko odpręża, buduje stabilność emocjonalną i poprawia jakość snu. Najlepiej doświadczyć JIN JOGI na samym sobie – zatem zapraszamy!


CO WIĘCEJ?

Panowie na zajęciach z Aromatycznej Jogi również mile widziani! 🙂


CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?
Wygodny strój i dobry nastrój
Zeszyt i długopis – jeżeli chcesz zrobić mini notatki

O PROWADZĄCEJ
Kasia Styczniewicz: po ukończeniu kursu nauczycielskiego w International Sivananda Centre w Tyrolu w 2008 roku, zdecydowała się na kontynuację praktyki, edukacji w dzieleniu się swoją pasją do jogi. Jeżąc po całym świecie od Anglii, Niemiec poprzez Kanadę, Chiny, Indie aż po samą Indonezję zdobywała i szkoliła swoje umiejętność. Wszechstronnie, oferuje rożnego rodzaju zajęcia – od energetyzującej i odświeżającej Jogi Vinyasy Flow, poprzez mocną Ashtangę Jogę, aż po ukorzeniająca, balansująca, głęboko relaksującą praktykę Hatha Jogi, Jogi Yin oraz Jogi Nidry. Zawsze pracuje z mocnym a jednocześnie delikatnym dotknięciem, skupiając się głównie na indywidualnych potrzebach ucznia.
Na co dzień Kasia to bardzo energiczna, żywiołowa uśmiechniętą dziewczyna, która posiada bardzo dużą wiedzę o ciele, pracy z ciałem oraz jodze i medytacji. Uwielbia wszelkie rodzaje olejków, którymi dzieli się ze swoimi uczniami. W kuchni poszukuje smaków, tworząc różnego rodzaju sałatki i koktajle na bazie naturalnych produktów. Poza tym, czas wolny, najbardziej lubi spędzać w aktywny sposób: na długich spacerach lub na szalonej zumbie!

ZAPRASZAMY!
Joga Centrum
www.jogacentrum.org

fot. Olga Baca & Obart Studio
https://www.facebook.com/obartstudio
http://www.obartstudio.pl/

 

Prana w praktyce jogi - Pratyahara

read next

Zapisz się

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.