Aroma Joga 23.09.2017

23 września 2017

16:00 - 18:30

ul. Biskupia 18, Kraków

90 zł

Czas na AROMA JOGĘ – pobudź swoje zmysły i ożyw ciało dzięki praktyce jogi i aromaterapii.

AROMA JOGA:
Na zajęciach będziemy robić własne mikstury dopasowane do CIEBIE!
Zależnie od specyficznych składników, włączenie olejków do własnej praktyki jogi może prowadzić do wzrostu energii bądź odprężeniu, rozluźnieniu głębszej relaksacji, a przede wszystkim wzmocnionego połączenia ciała z umysłem i dopieszczeniu wszystkich komórek twojego ciała. Olejki eteryczne stymulują zakończenia nerwowe w nosie. Nerwy przesyłają te impulsy do naszego mózgu a tym samym do całego naszego ciała. Na zajęciach z aromaterapii zapoznasz się z właściwościami olejków. Przykładowo:
– Drzewko różane uspokaja, tonuje, przeciwdziała zmęczeniu i regenruje
– Lawenda poprawia samopoczucie i ulatwia zasypianie
– Bergamotka przywraca równowagę i harmonizuje nastrój

JOGA
Joga Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Na zajęciach pracujemy z ciałem, oddechem i umysłem co daje dużo więcej niż się spodziewasz. Zapobiega i przeciwdziała bólom kręgosłupa, koryguje drobne wady postawy wzmacnia i uelastycznia ciało. Buduje szczupłą, harmonijną sylwetkę. Dotlenia i oczyszcza organizm. Głęboko odpręża, buduje stabilność emocjonalną i poprawia jakość snu. Najlepiej doświadczyć jogę na samym sobie – zatem zapraszamy!

CO WIĘCEJ?

Panowie na zajęciach z Aromatycznej Jogi również mile widziani! 🙂

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ?
Wygodny strój i dobry nastrój
Zeszyt i długopis – jeżeli chcesz zrobić mini notatki

Cena:
90zł za cały warsztat
W cenie olejki i buteleczka do przyrządzenia własnej mikstury.

O PROWADZĄCEJ
Kasia Styczniewicz: po ukończeniu kursu nauczycielskiego w International Sivananda Centre w Tyrolu w 2008 roku, zdecydowała się na kontynuację praktyki, edukacji w dzieleniu się swoją pasją do jogi. Jeżąc po całym świecie od Anglii, Niemiec poprzez Kanadę, Chiny, Indie aż po samą Indonezję zdobywała i szkoliła swoje umiejętność. Wszechstronnie, oferuje rożnego rodzaju zajęcia – od energetyzującej i odświeżającej Jogi Vinyasy Flow, poprzez mocną Ashtangę Jogę, aż po ukorzeniająca, balansująca, głęboko relaksującą praktykę Hatha Jogi, Jogi Yin oraz Jogi Nidry. Zawsze pracuje z mocnym a jednocześnie delikatnym dotknięciem, skupiając się głównie na indywidualnych potrzebach ucznia.
Na co dzień Kasia to bardzo energiczna, żywiołowa uśmiechniętą dziewczyna, która posiada bardzo dużą wiedzę o ciele, pracy z ciałem oraz jodze i medytacji. Uwielbia wszelkie rodzaje olejków, którymi dzieli się ze swoimi uczniami. W kuchni poszukuje smaków, tworząc różnego rodzaju sałatki i koktajle na bazie naturalnych produktów. Poza tym, czas wolny, najbardziej lubi spędzać w aktywny sposób: na długich spacerach lub na szalonej zumbie!

ZAPRASZAMY!

Kurs stania na rękach

read next