AcroYoga w Joga Centrum

7 lipca 2017

20:30 - 22:00

Joga Centrum, Biskupia 18, Kraków

Zajęcia prowadzone - wejścia w cenie standardowej, jam - 5zł lub wejście z karnetu.

Wspaniała wiadomość!!! Od lipca otwieramy dwie nowe grupy zajęć AcroYogi.
 Dla początkujących i uczących się – zajęcia prowadzone w środy o 20:30-22:00.
 Dla chcących praktykować bardziej samodzielnie – AcroYoga Jam we wtorki o 17:30-19:00.

AcroYoga

Czym jest AcroYoga – to przede wszystkim świetna zabawa, a poza tym to praktyka rozwijająca nie tylko ciało, ale budująca zaufanie do siebie, i ludzi wokół. AcroYoga to również sztuka tworzenia pięknych i dynamicznych form.

Zajęcia prowadzone będą dla całkiem początkujących, jam dla nieco bardziej zaawansowanych, ale początkujący którzy już coś umieją też są bardzo mile widziani.

Zajęcia poprowadzą pełne pasji i zapału do AcroYogi dziewczyny z AcroTribe: Veronika Tyrpa, Basia Psiuk i Renia Pałka.

Weronika Tyrpa z AcroTribe

Kilka lat temu, dzięki warsztatom z Michałem Maciaszkiem, odkryłam świat acroyogi. Natychmiastowa fascynacja tę dyscypliną pozwoliła poznać mi w bardzo krótkim czasie kolejnych nadzwyczajnych i inspirujących nauczycieli, jakimi są Midyan i Elad Sadeh, Juri Kussmaul czy Jeppe Skovgaard. Świadomość ile dobra możemy dostać od drugiego człowieka oraz ile możemy komuś podarować podczas treningu acroyogi obudziła we mnie motywację do zaangażowania się w budowanie środowiska acroyogi w Krakowie. Od tego momentu, acro oraz masaż tajski zajmują co raz więcej miejsca w moim życiu, z czego jestem bardzo szczęśliwa.

Oderwanie stóp od ziemi oraz powierzenie się w ręce drugiej osoby wymaga odwagi i zaufania. Balansowanie czyimś ciałem rozwija poczucie wewnętrznej harmonii i odpowiedzialności oraz daje niesamowitą satysfakcję! Szukaniu równowagi w parach, ćwiczeniu koordynacji i elastyczności niezbędnie twarzyszą: rozwijanie zdolności komunikacji interpersonalnej, uważność i cierpliwość. Najbardziej osobliwymi wartościami w acroyodze są dla mnie głębokie poczucie obecności „tu i teraz” oraz dziecięca, pierwotna radość, która jest zdrowiem w czystej postaci:) 
Zapraszam na wspólne zajęcia!

Basia Psiuk z AcroTribe

Od dziecka spędzam dużo czasu rozwijając się sportowo. Na acroyogę trafiłam przypadkowo, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez niej. Wcześniejsze doświadczenie w sporcie pozwoliło mi na szybkie poszerzenie zakresu swoich umiejętności. Acroyoga to sport łączący ze sobą wspaniałych ludzi. Pozwala w świadomy sposób rozwijać ciało i uczy zaufania. Trening acroyogi to niepowtarzalny sposób na spędzanie czasu z moim partnerem. Jako AcroTribe szerzę tę wyjątkową dyscyplinę i pomagam w jej ciągłym rozwijaniu się.

Do zobaczenia na zajęciach 🙂

Renia Pałka z AcroTribe
Swoją przygodę ze świadomą swobodą ruchu, uważnością i kontaktem zaczęłam od jogi metodą Iyengara w 2014 roku. Wsłuchując się we własne wnętrze podążałam drogą, która otwarła dla mnie nowe możliwości rozwoju takie jak taniec, śpiew, masaż oraz akrojogę, która szybko stała się moją ualubioną formą ekspresji. Początkowa entuzjastyczna pasja nabrała rozpędu wraz z napotykaniem inspi
racji w postaci nauczycieli, warsztatów, a przede wszystkim żywego kontaktu z drugim człowiekiem. Zaskakująca i fascynująca jest dla mnie materia akrojogi, która oprócz oczywistych walorów zdrowotnych i estetycznych odkrywa mnogość odcieni takich relacji, stwarzając pole do eksploracji niekończącego się ludzkiego potencjału.

Serdecznie zapraszamy!!!

Joga Centrum i AcroTribe

grupa fb – AcroYoga Kraków

grupa fb – AcroTribe

Kilka słów o AcroYodze:

http://joga-abc.pl/acro-joga/

 

 

Hatha Joga - Kurs podstawowy PLUS

read next

Zapisz się na zajęcia!

You will receive a confirmation e-mail once you click send. If not, please check your spam folder and mark the e-mail as safe.