AcroYoga grupa średnio zaawansowana

11 lipca 2017

17:30 - 19:00

ul. Biskupia 18, Kraków

Wejście według cennika szkoły

Kochani mamy fantastyczne wieści! AcroYoga dla grup średnio zaawansowanych zawitała do Joga Centrum! Zapraszamy w każdy wtorek od 17:30 do 19:00 – zajęcia prowadzi Tomasz Pacan.

Podczas zajęć zajmiemy się nieco odważniejszymi i trudniejszymi figurami, tranzycjami, pralkami, popami, whipami. Poszukamy większej świadomości ciała, poznamy lepiej zasady jego motoryki.
Nie zabraknie niezbędnego wzmacniania, akrobatyki, elementów jogi i stretchingu!

Zajęcia prowadzone są zgodnie z programem nauczania Acroyoga International – organizacji kształcącej najlepszych nauczycieli, bazującej na wieloletnim doświadczeniu jego założycieli i niezliczonej rzeszy członków.

Nie zapomnimy oczywiście o najważniejszej idei Solar Acro: If it’s fun – it’s right!

Strój – najlepiej wygodny i sportowy. Wszelkiego rodzaju legginsy, getry, koszulki raczej przylegające do ciała. Starajmy się unikać śliskich tkanin, kieszeni, suwaków oraz zbyt luźnych fasonów.
Ćwiczymy boso.

Uprasza się o rozsądek w podejmowaniu wyzwań wedle starej i sprawdzonej zasady: „nic na siłę i wbrew sobie”. Każdy bierze udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność, dbajmy o siebie i ćwiczmy bezpiecznie. Jeśli nie czujesz, boisz się, zawsze lepiej zapytać: wyjaśnimy, pokażemy, dodamy odwagi! 🙂

Tomasz Pacan

Z ruchem związany od dzieciństwa. Siedmioletnie doświadczenie w zespole akrobatyczno – tanecznym oraz sekcji lekkoatletycznej i pływackiej zaszczepiły stałą potrzebę fizycznej aktywności i nauczyły znajdować w niej radość. Później przyszła dziewięcioletnia praktyka jogi Iyengara, Ashtangi i trochę nauczania. Możliwość połączenia doświadczeń akrobatycznych z jogą zafascynowała go absolutnie. Uczestniczył w warsztatach prowadzonych przez nieocenionych nauczycieli, między innymi: Michała Maciaszka, Martę Witecką, Elada Sadeh, Christophera Ekelunda, Jeppe Skogvard’a, Yaroslava Tua. Brał udział w „Berlin AcroYoga Lunar Immersion” gdzie wiedzę przekazywały Lucie Beyer, Almuth Kramer, Irene Palanca i Julia Kaeufler, Solar Immersion w Bratysławie z Jacobem Handwerkerem i Alexandrą Ruiz. Ukończył szkolenie trenerskie prowadzone przez organizację „AcroYoga International” gdzie uzyskał certyfikat nauczycielski. Praktykuje i naucza AcroYogi wciąż poszukując świeżych inspiracji i nowych wyzwań.

Kurs podstawowy joga dla początkujących 7.08 - 31.08

read next