Sensual Tantric Yoga

Weź swobodny, głęboki oddech. Zamknij oczy. Zajrzyj w głąb siebie. Poczuj piękno, ciepło i poczuj miłość do siebie, piękna Istoto! Na Sensual Tantric jodze będziemy delektować się byciem. Byciem tu i teraz, byciem razem, byciem w bezpiecznej, oswojonej przestrzeni. Dzięki praktykom medytacyjnym i oddechowym otworzymy się na czucie. Zestroimy się z potężną energią, która drzemie w każdym z nas i będziemy uczyć się, jak bezpiecznie przebywać w polu energii osób, które nam w tej podróży będą towarzyszyć. Tantra to widzenie i odczuwanie rzeczywistości, które kwestionuje zastane schematy i wydobywa na powierzchnię Twoje najgłębsze, najpiękniejsze ja. Dzięki niej wyruszymy w przepiękną jogiczną podróż w trakcie której otworzymy się na świadomy dotyk ale także, nauczymy się jak szanować swoje granice i kim tak naprawdę jesteśmy.

When might you need yoga?

In a healthy body, healthy mind

A well-known proverb says - in a healthy body, a healthy mind. In our hectic and energetic times, we forget how important it is to take care of ourselves. Hours spent in front of the computer, stressful meetings, deadlines to meet - it all buzzes, boils and kneads our inner world like a ball of paper.

Building strong relationships

Yoga is the answer to many unasked questions. It stretches, strengthens, calms down – both body and mind. In addition, time spent together on the mat builds real, strong relationships. The bonds formed through exercise and meditation strengthen and enrich each group.

Our Team

en_GBEN