Funky Vinyasa

Zajęcia funky vinyasa bazują na synergii ruchu i oddechu. Poprzez świadome wejście w ciało i oddech, mamy okazję na krótką chwilę “wyjść” z głowy i odpocząć od zgiełku codzienności. Na zajęciach znajdą się elementy skrupulatnej Iyengar jogi, luźnej maha jogi oraz uziemiającej yin jogi. Co jakiś czas będziemy również pracować z różnymi technikami oddechowymi. Podczas zajęć będzie duże pole do eksploracji własnych możliwości oraz eksperymentowania z bardziej zaawansowanymi pozycjami. Funky vinyasa może być wymagająca, ale nie musi;) – to Ty stajesz na macie i to Twoje ciało decyduje na co jest w danym dniu gotowe. Poprzez wiele wariantów asan praktyka jest dostosowana dla każdego. W trakcie praktyki stawiamy na pierwszym miejscu komunikację z własnym ciałem, słuchanie jego potrzeb i podążanie za nimi, a za drzwiami zostawiamy ambicje naszego umysłu. Czas na macie to czas od Ciebie dla Ciebie. Zajęcia odbywają się w Bronowicach.

When might you need yoga?

In a healthy body, healthy mind

A well-known proverb says - in a healthy body, a healthy mind. In our hectic and energetic times, we forget how important it is to take care of ourselves. Hours spent in front of the computer, stressful meetings, deadlines to meet - it all buzzes, boils and kneads our inner world like a ball of paper.

Building strong relationships

Yoga is the answer to many unasked questions. It stretches, strengthens, calms down – both body and mind. In addition, time spent together on the mat builds real, strong relationships. The bonds formed through exercise and meditation strengthen and enrich each group.

Our Team

en_GBEN