Yogini Shakti – joga dla kobiet

To zaproszenie do ucieleśnienia i ekspresji kobiecego piękna oraz uzdrawiającego ukochania swojego ciała. Unikalne połączenie praktyk takich jak joga, BodyArt, sensual stretch, medytacja/relaksacja nakierowana na potrzeby współczesnych kobiet sprawi, że odnajdziemy drogę do siebie – do ciała, serca oraz duszy. Rozbudzimy wewnętrzną moc Bogini przywołując kobiece jakości – promienność, sensualność, inspiracje, kreatywność, lekkość i radość. Te jakości są naturalnie zagnieżdżone w naszych kobiecych sercach. Podczas praktyk porzucimy napięcia, stresy i cielesno-umysłowe zastoje blokujące drogę do szerokopojętego dobrostanu.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL