Yin joga z elementami TCM

Te zajęcia pozwolą Ci na pracę na kilku płaszczyznach. Fizycznie, popracujemy tkankach głębokich. Dłuższy czas spędzony w pozycji pozwala na poświęcenie uwagi powięzi co ma wyjątkowo korzystny wpływ na postawę. Łagodne podejście oznacza, że są to zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu siły czy elastyczności. Na poziomie psychicznym, obserwacja bezruchu, konfrontacja z ciszą i puszczanie kontroli pomogą Ci się wyciszyć i aktywować przywspółczulny układ nerwowy. Eksperymentowanie ze swoją granicą dyskomfortu pomaga nauczyć się wiele o sobie i zabrać ze sobą te lekcje poza matę. Układanie zajęć zgodnie z Medycyną Chińską pomaga nam dodatkowo pracować na poziomie energetycznym. Każde zajęcia są poświecone innemu żywiołowi i innym meridianom i organom wewnętrznym.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL