Stress Melt®

Autorskie zajęcia składające się z technik oddechowych, delikatnych asan oraz introspekcji, mającej na celu bezpieczne pokonanie swoich fizycznych ograniczeń lub doświadczeń cielesnych oraz uzyskanie mentalnego/emocjonalnego wglądu w siebie. Na praktyce skupimy się na zmniejszaniu aktywności płatów czołowych, powodując wyciszenie umysłu oraz redukcję stresu, co więcej – redukcje bólów głowy powstałych na tle nerwowym oraz objawów wyczerpania powstających w skutek stresu. STRESS MELT® – narzędzie na lepszą umiejętność opanowania umysłu.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL