Slow Flow

Slow flow To zajęcia, które pozwolą Ci ukoić nerwy i powrócić do właściwego rytmu. Praktyka harmonizująca w sobie ruch i oddech w celu osiągnięcia równowagi w ciele i umyśle. Zajęcia składają się z kilku sekwencji asan ułożonych w łatwy do zapamiętania sposób, tworząc płynne flow pozwalające na zajrzenie w głąb własnego „ja”. Yoga Slow Flow zapewnia siłę duchową – odstresowuje, przywraca życiową równowagę, dodaje energii i motywacji – oraz siłę fizyczną – wzmacnia i uelastycznia ciało, poprawia odnalezienie balansu w pozycjach, daje odczucie mocy, pozwala rozpracować asany. Zajęcia prowadzone w rytm nastrojowej muzyki i przy unoszącym się aromacie kadzidełek. Zajęcia zakończone przyjemnym relaksem.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL