Slow Burn®

SLOW BURN® to prawdziwa redefinicja ruchu w przestrzeni – katalizator do odkrywania ruchu oraz droga do zanurzenia się w ciele. Zyskaj mobilność, siłę i płynność, a przede wszystkim obecność w ciele na autorskich zajęciach SLOW BURN®. The power and the ease, the fast and the slow. Będziemy pracować nad znalezieniem miękkości w sile każdej pozycji oraz ekspansji i głębi – w oddechu. Zaczniesz odczuwać więcej energii, żywotności i obecności, tworząc bardziej harmonijne relacje ze sobą i otoczeniem.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL