Sensual Tantric Yoga

Weź swobodny, głęboki oddech. Zamknij oczy. Zajrzyj w głąb siebie. Poczuj piękno, ciepło i poczuj miłość do siebie, piękna Istoto! Na Sensual Tantric jodze będziemy delektować się byciem. Byciem tu i teraz, byciem razem, byciem w bezpiecznej, oswojonej przestrzeni. Dzięki praktykom medytacyjnym i oddechowym otworzymy się na czucie. Zestroimy się z potężną energią, która drzemie w każdym z nas i będziemy uczyć się, jak bezpiecznie przebywać w polu energii osób, które nam w tej podróży będą towarzyszyć. Tantra to widzenie i odczuwanie rzeczywistości, które kwestionuje zastane schematy i wydobywa na powierzchnię Twoje najgłębsze, najpiękniejsze ja. Dzięki niej wyruszymy w przepiękną jogiczną podróż w trakcie której otworzymy się na świadomy dotyk ale także, nauczymy się jak szanować swoje granice i kim tak naprawdę jesteśmy.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

Nauczyciele

pl_PLPL