Oddech, medytacja, joga

Miękka, płynna, forma jogi z wyraźnym uwzględnieniem ćwiczeń oddechowych i medytacji. To praktyka skupiająca się na poszukiwaniu przyjemności i przestrzeni w ciele, w celu osiągnięcia równowagi, relaksu, wzmocnienia energetycznego. Ruch podąża za oddechem, oddech podąża za uwagą. Zaczynamy od pranajamy, obejmującej różne techniki oddychania, które mogą pozytywnie wpłynąć na układ nerwowy, poprawić zdolność koncentracji oraz przynieść ulgę w sytuacjach stresowych. Oddech, medytacja, joga to zajęcia, które pomagają w osiągnięciu spokoju umysłu, lepszego zdrowia psychicznego oraz ogólnego dobrostanu, przy wzmocnieniu i rozluźnieniu ciała.

Kiedy możesz potrzebować jogi?

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Dobrze znane przysłowie mówi – w zdrowym ciele, zdrowy duch. W naszych pełnych pędu i energii czasach zapominamy, jak ważne jest dbanie o siebie. Godziny spędzane przed komputerem, stresujące spotkania, terminy do dotrzymania – to wszystko razem buzuje, kotłuje się i ugniata nasz wewnętrzny świat jak kulkę z papieru.

Budowanie mocnych relacji

Joga jest odpowiedzią na wiele niezadanych pytań. Rozciąga, wzmacnia, wycisza – zarówno ciało, jak i umysł. Ponadto wspólny czas spędzony na macie buduje prawdziwe, mocne relacje. Więzi powstałe podczas ćwiczeń i medytacji wzmacniają i wzbogacają każdą grupę.

pl_PLPL